Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

Bayadır göbiş eklememiştik eskileri koyuyorum son halim yarın. Yaklaşık 3 hafta önceki halim

bu da 15 gün önce falan

bereno maşallah canımm.bende kendi karnım büyük sanıyodum.3 hafta önceki halinse aynı hafta oluyo benle.iyi rahatladım valla.bu arada çok güzel çıkmış zamanıda az kalmış.allahım size bağışlasın.

çok şeker çıkmış berenocum göbeğinnn maşallahhh allah nazarlardan saklasın cnm...

berenocum maşallah cnm tekrar hayırlı doğumlar diliyorum cnm...inanılmaz bişey ya yarın Allah ın izniyle yavrunu kucağına almış olursun inşallah...

yaa noldu kızlar sizee.:sm_confused:hade güncel bişiyler ekleyin şuraya.sıcaklardanmıdır nedir hepiniz bi mayıştınız sankilaelaelaelaelae.giriyorum kimse yok.yeni göbüş yok.en son mesaj 1 gün önce atılmış.hadee uyanıııııııınnnnn:tomato::tomato::tomato:

Askito Maşallah Yaw Ben Hala Senin Kilona Inanmiyom Hiç Göstermiyorsun Maşallah

:dance::dance::dance::dance:
ben kandiriyorum sizi zaten .. aslinda 60 kiloyum :roflol::roflol:tatlicadiarzu

neden derseniz :))))) simdi dogumdan iki ay sonra 50 kiloya düsünce dicemkii ben 40 kilo verdim sizde tikk yokk jeyyar:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…