Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

maveescim aslında bu fotoda çok iri çıkmışım ben bu kadar iri değilimki. heralda fotoyu çok yakından çekince böyle oldu... neyse tekrar bi foto koyarım

gelincik maaşallah o ne güzel bir göbiş. kontrollü mü iklo aldın. doğumdan sunra rahat vereceksin azıcık kilon var gibi görünüyor

gelincik maaşallah o ne güzel bir göbiş. kontrollü mü iklo aldın. doğumdan sunra rahat vereceksin azıcık kilon var gibi görünüyor

10 kilo aldım canım 52 ile başladım 62 kiloyum bide kemikliyim....
ilkyascımm maevesede dediğim gibi bide bu iri çıkmış halim aslında bu kadarda yokum..

hepinize güzel sözleriniz için teşekkürler kızlarŞeniz

Ayyyy şu Göbiş Yoksa Bizim Gelüncüğün Olmasin
Evet Evet Ta Kendisi
Ayyy Canim çokkkk Güzel çikmişsinnnn
Zayif Zayif Ohh Ne Güzel
Allah Nazarlardan Saklasin

göbişlere maşallah kızlar çok tatlılar gelincik ya ben göremedim ya göbişiii tüh kaçırdık desene neyse artık bidahakien inşallah:)))

cok güzel göbisleriniz masallah hepinize..

bakIn benim böcekim biraz daha büyüdü..

Son düzenleme:
gelincik çokk ii görünüyorsun cnm fazla ağırlaşacak bir görüntün yok...kiloları da doğumdan sonra kolay vercek gibi görünüyorsun...maşallah cnm....

Maşalahhhhhhhhhh Rabbim Hepinizi Korusun Sağlikli Bişekilde Kucağinize Versin.çok Güzel Görünüyosunuz Izin Verirseniz Göbişlerinizden öpüyorum

canım niye kaçırasın yukarıda benim göbiş beyaz laci çizgili olan benimm:asigim:

ay görmedim canım ben onu açılmamıştı bakarken bende sildin sanmıştımm çok güzel çıkmış canım sonunda gördük senin göbişidee maşallah cnm allah nazarlardan saklasın:1hug:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…