Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

kizlar hepinizin gobisleri cok guzel masallah nazar degmesin!!!!
cilekkk kac kiloyla hamile kaldin acaba boyun kac ve simdi kacsin???merakimi mazur gor benimde vucut yapim seninkine benziyor o yuzden sordum....cok guzel gorunuyorsun hamileyken!!!

ayhh çok güsel göbüşleriniz kıslar yaaaaaaa ayy dogumunuzda geldii sizden sonra sıra bislere gelioo allahım bir avazda sag saglim kurtarırı hepinizi inşallah canlarımm.... allah hepimizin yardımcısı olsun..

kizlar hepinizin gobisleri cok guzel masallah nazar degmesin!!!!
cilekkk kac kiloyla hamile kaldin acaba boyun kac ve simdi kacsin???merakimi mazur gor benimde vucut yapim seninkine benziyor o yuzden sordum....cok guzel gorunuyorsun hamileyken!!!

mrb canim..boyum 1.171 52 kilo ile hamile kaldim
simdi 58 kiloyum..tsk,ederim¨ayrica:)

Son düzenleme:
ahanda benimkiiii
bu sağdaaannn
dsc01141bh6.jpg

buda soldan
dsc01143uw5.jpg

fanatik beeennn ve kızımmm:dance::dance:süprizzzzz

bak sen gobuse masallah
gitmis de bi takimin giysisini giymistatlicadiarzu

aaaa çorumlu teyzesiii.şakaa yaa fanatiklikle ne işimiz olur maç izlemesinler diye adamlara çullanırken.iş yaparken rahat oluyo evde giyiyom işte.küçükkendi onlar bizi ne takımlar ne başka şeyler bölemezzz bölücülük yapma şurdaa:eek:klava:ağlarım bakksenağlamagel öpüşüp barışalım hadeŞeniznaniknanik

çiğdemcim fb formasıyla resim çekinirsen tabi kimse yorum yapmaz:eek:klava::eek:klava::eek:klava:bi daha giyme bence bak çocuğuna da kötü örnek oluyorsunlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

ilk zamanlar göbeğin hiiç yok gibiydi şimdi tam hamile göbişi olmuş:nazar::nazar::nazar:

çiğdemcim fb formasıyla resim çekinirsen tabi kimse yorum yapmaz:eek:klava::eek:klava::eek:klava:bi daha giyme bence bak çocuğuna da kötü örnek oluyorsunlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

ilk zamanlar göbeğin hiiç yok gibiydi şimdi tam hamile göbişi olmuş:nazar::nazar::nazar:

tamam baaaaa.bütün takımların formalarınıda giyip resim koyucamm barışırmıyız osamannlülülülülülü

]

tamam baaaaa.bütün takımların formalarınıda giyip resim koyucamm barışırmıyız osamannlülülülülülü

çiğdemcim maşallah göbüşüne canım çok şeker çıkmış ama o formayı bende beğenmedimm:)))

canım ne gerek var tüm takımların formasını giyip te resim çekinmene sarı-kırmızı bir formayla çekin yeter .....:roflol::roflol::roflol::roflol:
bak barıştık bile:teselli::teselli::teselli:

93575.jpg

Hepiniz birer anne oldugunuz icin size ufak bir armagan. Allah hepinize birer melek nasip etmis yada ediyor.. Hepinize cok saglikli ve mutlu bir ömür diliyorum. tabiki sevdiklerinizler ve bebeklerinizle beraber.. Allah isteyenlere versin. Hepsi saglikli ve hayirli olsun...
Bende artik bi 3 sene sonra buraya katilirim (Insallah)

:nazar:

X