Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

meraklı kız benim bebişin ismi EGE askitoyla karıştırdın herhalde hehe:))bu arada teşekkür ederim canımm öpüyorum çok... sen iisin demii gittinmi son zamanalr doktora

deniz311gnlk010vg4.th.jpg

göbişimin son hali kızlarr güncelleyim dedim:)

Vallahi baya büyütmüşsün annesi maşallah.....:nazar:

ay kız sorma şimdi bebişin adını okudum bu aralar hiç iyi değilim okuduğumu yazdığımı unutuyorum resmen:bbo: değiştirdim ama hemen jeyyar şişiyorum terliyorum beynim bulanıyor resmen gözlerimi kapattığımda başım dönüyor ayakta duramıyorum.tuz çok yıyorum ondanmı acaba ?

oy oy kocaman olmus denizcimm :nazar:masallah ..
perihan kiz sendemi görmedin.. tamm yarin sabah yine koyarim ..sabahlari burdasiniz genelde mCx

oy oy kocaman olmus denizcimm :nazar:masallah ..
perihan kiz sendemi görmedin.. tamm yarin sabah yine koyarim ..sabahlari burdasiniz genelde mCx

saol hilmiyecim walla görmedik koy çok merak ettim yada özelden at bize fotonuyerimseniben:icecream:

nurcan abla ..orda belli deil ama bu foto iki haftalik :roflol: simdi catladilar :))catlamis halinide koyabilirim dermi$iiiiiim :ppp

Oy oy oy oy oyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Canım valla msn dende atmıştın ya bu fotoyu silmeye kıyamadım bilgisayarımdan arada bi açıp bakıyorum :)))) Maşallahhhhhhhhhhh

:roflol: Aklıma gelmedi değil şekerim :roflol:
Ama pc yi benim herüfte kullanıyo yanında göbüş ekranda göbüş delirtmiyim dedim kafamçokkarıştı

zinedile ve
veeeeee askito
gobusler bi harika
hele ciplak vaziyet daha bi guzel
aman yesinler efe tosunumu masallah masallah
tamam kiz degistirebilirsin artik nazar degcek
sen benim catlaklari gor bu ne ki harita olmus benimkiler muhahahayttttttttt

saol hilmiş gördüm canım sağolasınn çok güzel maşallahhh allah nazarlardan saklasınnn:Nazar:

kız askito maşallah göbüşüne tekmesi bile belli efeciğininn :roflol:maşallah maşallah :nazar: nazarlardan sakalın Allahım kaldır artık kız fotonu

Masallah askitocugum göbüsüne .Dogumdan sonra cok güzel bir albümün olacak,ben ilk hamileligimde sanki hep kilolu kalacakmisim gibi hic resim cekilmemistim ama simdi cok pismanim hep nasildim aceba diyorum keske resim cekilseydim diyorum.Dogumdan sonra böylemiydim diye cok sasiracagin kesin canim efe beyle ve esinle mutlu bir ömür sürmen dilegiyle askitocugum......

X