Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

askito bana yoladıgın fotoyu koysana herkezin dudagı ucuklasın:1shok::roflol::roflol:

lütfen kızlar aynı resmi tekrar alıntı yapmasak sadece yorum yazsak sayfayı kayıyor fazla yer kaplıyor en resim her sayfada hoş olmuyor merci öp

Bende 37. Haftayi Düşünüyorum Bakalim Dayanabilecekmiyiz? Ben Doğum Izninde Evden çalişicam Hem Bebek Hem Iş Allah Hepimizin Yardimcisi Olsun

Ben ayrılmak zorundayım kızlar. Çünkü kendimi çok yorgun, uykusuz hissediyorum. Çabuk yoruluyorum. Bide burada arkadaş evlenecek, O evlenince izine çıkacak. Mecbur geri döneceğim. Benim izinde arada kaynıcak. En iyisi yatıp dinleneyim. Hastaneden çıktım, dinlenmeye fırsatım olmadı..

Bıdışım haklısın.. senin durumun biraz daha farklı ve ciddi.. zaten kansızlık nedeniyle yorgun hissediyorsundur kendini.. izne çıkman hem kendin hem de bebişin için daha hayırlı olur... yanılmıyorsam 2 ünite daha kan alacaktın. inşallah onları sorunsuz bir şekilde alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…