Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

ayyyyyyyyyyy bıktım evin içinde koca koca lastikli donlarla gezmekten memeleriminde biri bi tarafa biri öbür tarafa kaydı bütün seksiliğimi kaybettim ühühüh kocamda bazen kıs kıs gülüyo

yaa canım benımde sennle kaderım aynı ..eşim karşıma geçip koca karılar gibi oldun deyıp duruyoo.habıre gülüo banaaaakafamçokkarıştıÇok üzgünüm çoook:1closedeyes:

bu arada kıslar maşşallah sızlere pek güzel çıkmışsınız ıkı gündür yotumm baktım resımlerınıze çok tatlısınıız maşallah

ayyyyyyyyyyy bıktım evin içinde koca koca lastikli donlarla gezmekten memeleriminde biri bi tarafa biri öbür tarafa kaydı bütün seksiliğimi kaybettim ühühüh kocamda bazen kıs kıs gülüyo

ay tub çok güldüm kız alemsin walla napalım kolaymııı doğumdan sonra görsün kocalar biziii nasıl zayıflıcazzzz eski halimize dönerizzz onlar haline yansınlarr eşim benle bir kilo alıoo gene benim çıkcak bişi var onun yok ama:roflol::roflol:laelaelaelaelae

ahahahahah valla hakkaten benimkide aldı baya bizde çıkarınca onlara güleriz sende beni güldürdün şimdi şekerim :))))))))))))

Kızlar maşallah ne güzel göbişler darısı başıma inşallah ben daha 20.haftadayım çok fazla büyük değil maşallah maşallah

hepinize maşşallah kızlar bende bu akşam ekliyim artık gerçi fotoğraf karesine sığarmıyım bilmiyorummm...:)

bende göbişimi yenilim dedım kıslar pek bır fark yokk ama yınede varr var arada koskoca 3 kılo fark varr..
eski halım

yeni halımm

nasılım ama koca göbek oldum iyice yaa..:sm_cool:sırnaşık şey:dance:

Son düzenleme:
canım normalsin
benimde böyle 29+3 lüm bende ama pek renklisin hoş duruyon eren beyde yakışıklı çıkmış

CANIM MAŞALLAH SANA TÜÜÜ TÜÜÜ TÜÜÜ:) KILZAR HEPİMİZİN GÖBÜŞÜNÜN MAŞŞALAHI VAR BİZ TOMBUL TEMMUZ ANNELERİ

canım normalsin
benimde böyle 29+3 lüm bende ama pek renklisin hoş duruyon eren beyde yakışıklı çıkmış

teşekkür ederım canım yakışıklıdır benım oğlum babası annesi kım bikeremmm ha bu arada sende emir beyın fotosunu koyda görelım bakalımm..sen hıç göbişini göstermedınn..

masallah ne seker duruyor kiz gobusun neresi buyuk gobus bence cok seker

canım her geçen gün bıraz daha büyüyo alışamadım kendıme çok sevınıyorum bi taraftan bır taratan da çok tuhafınma gidiyoo kendımı hiç böyle görmedimm ya ondan heraldeelaelaelaelaelae:sm_confused:

ro_se17 maşallahh canım... gerçekten alışmak çok zor geliyor. bazen sabah kalktığımda aynaya bakınca yuh bu ben miyim diyorum... ama ne olursa olsun ne kadar tombiş olursak olalım göbişler süpperrrrrrrr.... biz de süpperrrrr...

çok tatlı çıkmış canım göbişin kocaman olmuşşş maşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…