Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

aşkito hepinizin göbüşleriniizi toplayayım deyip de benimkini koymadıgın için seni napayım bennnnklava: ben sana bi göbek koyarım simdi haaaaaaaaaaaaaaa

:roflol: ay canimmmmmm senin yeni foton varmiydiii görmedim walla..hep son bihaftayi felan toparliommm duygu$ummmmmm mucuxxxxxxxxx

ya yerim ben siziii :asigim:

Allah'ım ne kadar tatlısınız

o göbekler bi insana nasıl bu kadar yakışır

Allah'ım hepinizin evladını sağıkla kucağınıza almayı nasip etsin

yirim ben onları yirim :)

Şeniz Şeniz

kısss meraklı senin gobüş ne kadar büyümüşş
anlaşılan benim göbüş soda sıfır kalacak :)))) maşallah maşallah hepinizin göbüşlereee

zinecim senin küçük yaww benim niye kocaman ya taşıyamazsan kafamçokkarıştı birden büyüdü benimki yaa:bbo: seninde çok güzel çıkmış maşallah bebişine göbüşüne :asigim:

bilmem canım senin baya büyümüş canım maşallahanca büyür herhalde son aylar baya büyüyomuş yaa

kısss meraklı senin gobüş ne kadar büyümüşş
anlaşılan benim göbüş soda sıfır kalacak :)))) maşallah maşallah hepinizin göbüşlereee

ben kilomu göbeğime aldım galibaa 19 kılo nerdeyse :roflol: sırnaşık şey son haftada büyüdü oyle.bebişimin kılosuda normal.iç karnım geniş değilmiş demekki hepsi dışarda büyüdüüajeyyar

hey masallah hey masallah gobuslere bakin ya nazar degmez insallah
korkuyorum ha zaten temmuz annelerine hep bi sey oluyor allah korusun
kem gozlerden kotu gozlerden
neyse ben bi aksam dua edem bizlere

ayyyyyyyyyyy bıktım evin içinde koca koca lastikli donlarla gezmekten memeleriminde biri bi tarafa biri öbür tarafa kaydı bütün seksiliğimi kaybettim ühühüh kocamda bazen kıs kıs gülüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…