Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

maşallah kızlar çok şirin çıkmışsınız hepiniz göbişinizin içindekiler çok şeker Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah... ay çok tatlı çıkmış göbişleriniz a.s birgün olursa bendeee koyucammm 1 kere aşılama yaptırdım olmadı bakalım bu ay sonu karar vericek dr umuz mikroenjeksiyon mu olucak ne olucak dua edin bana kızlar

çoook tatlı göbüüüşş....eminim bebişinde çok tatlı olur....benim göbüşümde seninki kadar bende çok mu kilo aldım acaba diyodum....sanırım normalmişş...ilk defa böyle göbüş olunca:).....maşalllahh hepimize inşallah yaza kucaklarımızda resimlerimiz olurr..

göbeğin baya büyümüş...ya benim çok büyümedi bende mi sorun var...hamile kaldığımda 43 kiloydum ...şimdiye kadar 2 kilo almışım...acaba benim bebeğim gelişmiyo mu...

Bidisimm, super gorunuyorsun canimm.Gobis super bebiste super.

canim, bende pazar gunu ekleyecem gobisimle bebisimin resmini
Telefonun kablosu olsaydi yarin sirf buraya eklemek icin gelirdim kayinvaldeme ama olmadigindan pazar gunu laptopu getirip,interneti kullanip ekleyecem

Son düzenleyen: Moderatör:
Corumluucadi, bereno, hidennisko...Sizlerde super cikmissiniz arkadaslarim.Allahim korusun gobislerinizin icindeki melekleri...

göbeğin baya büyümüş...ya benim çok büyümedi bende mi sorun var...hamile kaldığımda 43 kiloydum ...şimdiye kadar 2 kilo almışım...acaba benim bebeğim gelişmiyo mu...

Yok canım seninki gayet iyi aslında ben çok kilo aldım. Hem bu gördüğün koca göbeklerin bebekle alakası yok. Bizim şuan yaptığımız sadece göbek.Bebek bu aydan sonra gelişecek.

göbüşleriniz çok guzel...maşallah diyorum...inşallah bebişlerimizde sağlıklı olurlar...benim göbusum daha sizinkiler gibi değil ama az daha buyusun bizde koyarız göbusumuzun resmini...

süpersiiin:)
çok tatlıı karnişin.
maşallah bebişinee.
o günlerimi özledim diyebilirim.
abuk sabuk olduğunu düşünmüyorum:)

bıdışım ,çorumlu cadı ,hidenisko maşallah kızlar çok güzel çıkmışsınız fotolarda
Allah nazardan saklasın :)

Ya ben ya ben semras ben güzel çıkmamışmıyım senağlama

bereno seninki de harika valla... tüm mesajları anca bitirdim ve senin resmini yeni gördüm... gerçi tüm mesajları okuyunca arada sinirlerim zıpladı ama olsun. senin göbişi görünce unuttum siniri... Allah nazardan korusun seni ve bebişini de....

hidennisko ve corumlucadi sizleri de yeni gördüm.. sizlere de maşallah, Allah korusun sizleri ve bebişlerinizi...

hidennisko bu arada hemen hemen aynı göbişlerimiz...

Teşekkür ederim canım. Bu arada senin göbişi ne zaman göreceğiz yerimseniben

selamm ben geldimmm.. bayagidir ugramiyorum firsat olmuyor.. kizlar göbisler güzel en kisa zamanda bende koycam.. bu arada bidisim ne konu acmissin sende mesaj rekoru kiracaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…