Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

hey masallah ne tatli gobus ah benimki de bole guzel olsa :)
benimki az asagidan sarkio sezaryenden kaldi ama napim kendimi oldurcek degilim ya onun icin degil mi :)
masallah allah hepinizi nazarlarda kem gozlerden kiskananlardan saklasin insallah aminnnn

yaptıııııııım buda bebişimle biz yeni 16haftalık olduk yarın kesin cinsiyetini öğrenmeye gideceğiz çok heyecanlıyım sağlıkla kalın

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

hepinizinki de ne kadar büyümüş yahu. ben 20 haftalık hamileyim. daha hamile olduğum bile belli değil. Kız annesiyim ondan heralde. Erkek anneleri maşallah yani göbekler önden gidiyor:) Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

kızlar göbişleriniz bi harika
Allah kolaylıklar versin sizlere bir avazda inşallah :))))

yeni foto cekemedim henüz burda 16 haftalik falandi su an 20 haftalik.. dogana kadar koyariz artik her ayy :dance: :dance: lülülülülülü lülülülülülü

kiz bidisim helal olsun sana vallaha
senin sayende herkes koyuyor ne guzel gobusler ya allah nazarlardan saklasin hepimizi insallah

evet kızlar öteki ay tekrar koyalım resimlerimizi çok şekerler maşallah hepimizin göbüşlerine ayyyyy yerim ben onları

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

kiz bidisim helal olsun sana vallaha
senin sayende herkes koyuyor ne guzel gobusler ya allah nazarlardan saklasin hepimizi insallah

Teşekkür ederim canım ya. Ben gene koyacam da martın ortasına doğru boydan bir koyayım diyorum. şimdi gene kocaman olduk. çok güzel bir duyguya . göbeğin önde sen arkada yürüyorsun. :dance:

evet ilknurcum kız annelerinin göbişleri erkek annelerine göre daha az benim kızımda cok belirgin degil erkek annelerininki maşşallahı var öyle olmayı isterdim acıkcası bizimde bir aya kalmaz karnımız yuvarlanır sanıyorum:1rolleyes:

Çoktan girememiştim foruma. Göbüşlere bayıldım ya. Ben de ekleyeceğim yakında. İnsan kendini görüyor, ben ne oluyorum diyor, başkasınınkini görmek imkanı günlük hayatta yok. Paylaşım neticede. Provulon iğnelerden sonra benimki de birden büyüdü..

KADINLAR KULÜBÜ GÖBÜ$ÜN ICINDE BEBI$ GÜZELLIK YARI$MASINAA HOSGELDINIIIZ :teytey:

göbü$leri $öyle bi bir araya toplayim didim kizlar :1hug:

BIDISIM:

CORUMMLUCADI:

BERENO:

HIDENNSKO:

ALLEYNA:

TUB833:

ASKITO:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…