Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

image.php

İşte kızlar ahanda benim göbişte buuuuuuuuuu

çok guzel duygular bunlar hepımızın basından gectı hamılelık donemı. allah nazarlardan saklasın ınsallah:asigim::asigim::asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıdışım ve Bereno sizlere maşallah diyorum... Allah kem gözlerden korusun. :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
maşallah diyorum, allah isteyen herkese bu güzelliği tattırmak nasip etsin...

amin canım

Ya kızlar ne güzel göbüşleriniz kocaman olmuş benim daha belli olmuyor.:çok üzgünüm:
Hala eski kıyafetlerimi rahatlıkla giyebiliyorum.

olley olley olmus :)
arkadaslar birde bir sey diyecegim lutfen olumsuz yazı yazan arkadaşların hicbirine cvp yazmayalım, sinirlenmeyin..bosverin biz bakalim göbüslerimizin keyfine :)))))

yaa kızlar benimki sizinki kadar belli değil ...maaşallah sizinkilere..kimse anlamıyo benim hamile oldugumu..çok az belli oluyo..

sanırım kızlar erkek bebek annelerinin karnı cok önde ve sivri benim öyle degil kız bebek annelerinde fazla yok sizin kadar degil bizim göbişler ama isterdim öyle olsun neyse artık bir kac haftaya sizin kadar oluruz :)

Canim Kişiden Kişiye Değişir Yani Daha Bebişlerimizde çok Fazla Büyümedi Biraz Daha Büyüsün Görürsünüz Ozaman

Arkadaşlar Erkekler Dişa Doğru Daha Sivri Dururmuş Kiz Bebekler Daha Basik Dururmuş.ama Bunun Bilimsel Açiklamasi Yok Herhalde

X