Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

aşkito iyi etmişsin valla.bütün göbişleri birarada görmek daha güzel oldu.

kızlar hepinize maşallah.Allah nazarlardan saklasın.yerim ben o kuzucukları.....

835.jpg
bunumu koy dedin canım ya ben bilemedim hangisiii??

ayerbacım göbüşün çok güzel çıkmaış maşallah :nazar: bişey dikkatımı çekti oje sürmüşün sakıncalı değilmi :?

canim bende devamli oje sürüyorum..makyaj yapiyorum..zararli oldugunu düsünmüyorum .. kan akarismioki :S yanlismi düsünüyorum ? kafamçokkarıştı

canim bende devamli oje sürüyorum..makyaj yapiyorum..zararli oldugunu düsünmüyorum .. kan akarismioki :S yanlismi düsünüyorum ? kafamçokkarıştı

doktorum yasaklamıştı.kana karışmıyor ama kimyasal madde içeriyor.hamileyken saç boyatılmaz ojede onun gibi bişey.kana karışmaz ama deriye temas eder diye düşünüyorumm.

ayerbacım göbüşün çok güzel çıkmaış maşallah :nazar: bişey dikkatımı çekti oje sürmüşün sakıncalı değilmi :?
canım aradabir sürüyorum ama sakıncalımı bilmiyorum.eğer öyleyse sürmeyim bidaha.saç boyatılmaz onu biliyorum ama ojeyi duymamıştım hiç.

saolun kizlar az önce SIKINTIDAN cektim koydum .. yerimseniben

doktorum yasaklamıştı.kana karışmıyor ama kimyasal madde içeriyor.hamileyken saç boyatılmaz ojede onun gibi bişey.kana karışmaz ama deriye temas eder diye düşünüyorumm.

canim yha kendimi zaten paspal paspal hissediyorum .. sacimida boyatasim var zaten öf bunalima mi giriom nee dokunsaniz aglicammm kafamçokkarıştı

ay öyle oluyor zaten askitocum yaa.ablama çok kızardım hamileyken kendine bak süslen diye.şimdi kendim oyle oldum.aynalara küstümsenağlama

yha benim kendime bakma gibi sorunum yok canim yha..ama sacimi boyatamiyorum.. vs vs .. kendimde yenilik olmayinca hevesim gidiyo.. simdide oje sürme dion :roflol: aglsam mi gülsem mi.. ben ii deilim bugün :)

X