Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

kızlar hepinziin göbeğinin maşallahı var çok güzeller ben giyinikken çekinmek istiyorum ama o zaman çok şişko çıkıyorum o yüzden fotomu koymuyorum:)))

CANIM NİYE ÇEKİNİYOSUN YABANCI YOK BURDA HEPİMİZ BİR AİLEYİZ.VALLA BENİMDE ŞİŞKO ÇIKIYO AMA KOYUYORUM YİNEDE AMAN BOŞVER CANIM ÇEK KOY:dance:

kızlar canım cok sıkılıyor yaaa off kimsede yok bugün burda bide benim icin dua edin kızlar ehliyet sınavım var sadece motordan giricem gecersem ehliyeti alıcam off stres yaptım iyice bu ctesi sınavım inş. iyi gecer dualarınız esirgemeyin kazanamazsam diger sınav temmuzda anacım nasıl giderim bensenağlamasenağlama

canım inşallah basarılı olacaksın...sakın stres yapma...

canım inşallah basarılı olacaksın...sakın stres yapma...

teşekkür ederim canım anam calışmaya calışıyorum ama girmiyoki kafama motor parcaları şu sınavı gecsem alıcam ehliyeti araba kulanmasını biliyorum eşimde bu kış araba alıcak bebişimle rahat gezerim diye bende ehliyet alıyım dedim ama stres yapıyorum tutamaıyorum aklımda motor parcalarını yaaasenağlama

canım ben ehliyet alırken motor çok zor diye korkutmuşlardı çok çalıştımmotordan 95 aldım bu seferde ilk yardımdan kalmıştım :roflol:hey gidi günler :içelim:
sen bırak stresi hazır internet elinin altında ehliyet sınav soruları diye arattır oradan çıkan sorulara bak nerelere ağırlık vermişler onlara çalış sadece kitabının arkasındaki sorulara çalışsan bile olur canım stres yapma o kadarda zor değil

adasu bol şans sana... motordan ben de çok korkuyordum ilk. sonra en yüksek notu motordan aldım. 98 almıştım. kurstaki erkekleri bile geçmiştim. genelde hep aynı sorular çıkıyor. önceki senelerin sorularına çalışsan bile yeter.

offf kızlar inş. yaa gecerim sagolun sürücü kursu motor cdsi verdi orda sınavda cıkıcak olanları anlatıyor adam kitaplarda bogulmayın diyo cok detaya giriliyo orda buna gerek yok diyo dün akşam internetten cözdüm bir kac testte 82 aldım inş. sınav soruları kolay olurda gecerim biran önce offfffffffffffffffffffff

bol sanslar canim.. insallah kazanirsin ..a.s.

merakli canim benim bebis erkek teyzesi :dance:

canım hiiiç stres yapma gecersin bence çook rahat bende daha almadım yerimsenibenehliyeti evlilik hazırlıkları evlilik derken hamilelik hep erteledim artık bebişden sonra alırım inşallah

Kızlar selam hepinize, uğrayamadım bayadır burası gene şenlenmiş
Anam maşallah tütütü çok güzelsiniz hepinizde Allah nazarlardan korusun o göbişlerin içinde yatanları

göbüşün çok güzel çıkmış ghanelim.maşallah ama senin aşağıda göbüşün yukarı çıkmıcakmı :sm_confused:

VALLA BENİM GÖBİŞİM HEP BÖYLEYDİ HİÇ YUKARI ÇIKMADI:roflol::roflol:BÜYÜDÜKÇEDE İYİCE Bİ TUHAF DURUYO.DEMEK BENİM OĞLUM İLK ZAMANDAN YERLEŞMİŞ KANALA:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…