Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

--------------------------------------------------------------------------------
maşallah
pek güzel göbişleriniz
benimkide kocaman
resmini çekip koyacam en kısa zamanda
şimdi denedim son halim olsun diye ama kendi kendime çekemedim
akşam eşim gelsin ilk işim resim çektirmek.unutmam inşallah...

aha bu da benim gobus :eek:
ssa51778gu3.th.jpg
bu daha mi iyi adasu

Son düzenleme:
olsun adasucum birkaç hafta sonrayada dahada belli olur bizimkilerde çorumlu maşallah benimki o kadar değil sanki:uhm:

olsun adasucum birkaç hafta sonrayada dahada belli olur bizimkilerde çorumlu maşallah benimki o kadar değil sanki:uhm:

inş. yaa şöyle karnım önde gitsede göstersem kendimi herkeze :eek: corumlu gibi degil bizim giöbiş nerdeeeeee :1no2:

kızlar ne guzel gobış onlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

maşşallahhhhhhhhhhh
nazar degmesın

corummlu efferim kiz yildizlar gitmis kalpler gelmis :KK70: normal resim cekemionmu anam sen :KK70: masallah ama kocaman olmus seninkide .. diger resimlerde secememistim püpüpüpü

tskler kizlar sagolun kizlar evet yildizlar gitti askito kalp koymustum ama onu da sildim baksana yukariya neyse bi dahasina hep bole bos bos koycamjeyyarkafamçokkarıştı

Çorumlu gerçekten bir önceki fotonla bunun arasında bayağı bi fark var Maşallah iyice büyümüş göbiş görmeyeli tütütü

:roflol::roflol: kasimda cok gecmi$$.. eylül falan olsaydi belki süpriz yapardi seninki sana kiyamayip :dance:

tskler canlarim
evet buyuyo iste hemde ne buyume benden once gidiyor gobus her yerejeyyar
sizin de yavas yavas olur darkinlife canim hele bebesin saglikla buyusun biz dogurak hayirlisiyla sana da bi kac ay kalir doguma :eek:

X