Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

kızlar benim karnım yuvarlak degil yaygın ve yatık kızımıda aşagıda taşıyorum zaten yani sizin gibi degil benim karnım

buda benim göbişimmm 24 haftalıkkenn yenisini çekince koyarım gene :))walla göbişleriniz çok güzel allah nazarlardan saklasın hepimizi inşallah...

kızlar benim sıpaya bakarmısınız allah aşkına yan yatıyo sıpa yaymış kendini:mymeka: gecen seferde dik dik duruyordu gögüs kafesime baskı uyguluyodu :bbo:benim karnım sizin gibi yuvarlak degil işte :1no2:

Son düzenleme:
herkesin karni ayni olacak diye birsey yokki arkadasim
senin ki de cooooooooooooooooooookkk guzel bence..
hem kız annelerinin yayvan olurmus derler
wallah bu aralar benimki hem one hem yanlara dogru acimaya basladı
:))))

benim karnımda sivri. gören erkek diyo... kız anneleri karnı sivri olan varmı??? yoksa kukiş yerine pipiş mi görücez:)) geçen gün alışveriş yaparken amcanın biri senin oğlun olacak ahada buraya yazıyorum dedi:) hayırlısı olsun yarabbim.

zinecim seninde karnın sipsivri sırnaşık şey sadce karnın büyümüş .. çok güzzell olmuş..maşallah maşallah

saol canım evet top gibi walla karnımda büyüdü başka yerlerimdeyerimsenibenseninkide çok güzel canım seninkide sivri erkek annelerinin öle olurmuş ya hep öle derler maşallah wallahi allah nazarlardan saklasın hepimizi

Olur mu olur , bizim bir arkadaşa 9 ay kız demişler doğmuş ki pipisi var :)) Herşeyi pembiş pembiş.Aman arada yeşil,sarı da alalım kız anneleri.

Kız da yanılma payı olabiliyormuş bazen.

bunlarda son 2 fotom .. bugün bi karar verdim .. her hafta cekip takip edicem bakalim nasil gelisecek.. ara ara yenilerini atarim buraya :teytey: 6nci ay dan sonra birden basliyormus büyümeye ..:dance: hadi bakalim hayirlisii ins duba gibi bir göbüsüm olur catlamalar (yok su an da) olursada farketmess büyümesini cook istiyorumm cok güzel bi duygu :icecream:

kıslar bu göbüşlerimizin büyüklüğünde giydiğimiz kıyafetlerde etkili oluyor. geçen bana otobüste adamın biri yer verdi ay çok hoşuma gitti

Kızlar göbişleriniz Çok güzel. Allah nazarlardan saklasın. Banada hep yer veriyorlar. Bide ne kadar var doğuma diye soruyorlar. 3 ay diyorum millet şaşırıyor....Çok güzel ya ....Allah herkese nasip etsin.....

Benim karnımı da annemler hep büyük buluyordu. Şişkinlik oluyor o yüzden büyük diyordum inanmıyorlardı. Sonra doktordan gaz ilacı istedim şimdi yarı yarıya azaldı nerdeyse karnım :))) Annem son gördüğünde o kadar da büyük değilmiş aslında dedi. Ama akşama doğru yine de epey büyüyor. Sabah kabanımın düğmelerini kapatabiliyorum, akşam iş çıkışı kapatamıyorum...

akşam misafirlikte uzun zaman önce gördugum bir tanıdık da vardı...sarıldık,bana çok sararmıssın,hastamısın dedi...:bbo:
sonra bir baktı göbek var:dance::dance:
senin sorunun başkaymıs diye guldu...:teytey:

kızlar ben hideniskonun göbüşünü birinci seçtim çok güzel duruyo top gibi :))))

hihihihiiiii walla semrascim coook dogru soylemissin tam top yani
arkada da bi top var ama resimde o gorunmuyor fisfisfis
icinde bebiş olan her göbüş güzeldir arkadaşlar :))))))))))))))
:teytey::hooray:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…