İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

canım sen görmedinmi benim fotolarımı hiç :))) profilime tıkla bak albümümde var nişandan fotolarım evlilik bölümündeki albümlerede koydum

bakmamıştım şimdi baktım canım çok güzel çıkmışsınız fotolarda.allah mutluluğunuzu daim etsin:Saruboceq:

selam kızlar ...napıyosunuz??Aslı çok güzel çıkmışsın, düğün hazırlıkları başlıyo galiba yavaş yavaş, zaten az bir zaman kalmış..Sinemcim saçların nasıl oldu , üzüldüm çok güzeldi geçen gün, umarım düzelmiştir...özlemcim sen nasılsın? Özledim kızlar sizi ya..bi ara tekrar buluşalım..

günaydın kızlarrr evet aslıcım resim güzel maşallah yavaş yavaş zaman daralıyor :KK1:
hadi hayırlısı bakalım
evet sinemcim saçların nasıl oldu?
beyhancım saol iyiyim ben bu ara yorgunum biraz gezmekten dolayı kaydirigubbakcemile3 hiç dinlenemiyorum evet bende özledim yine buluşlaım evet evett..
sen nasıl oldun beyhancım ?

selam kızlar ...napıyosunuz??Aslı çok güzel çıkmışsın, düğün hazırlıkları başlıyo galiba yavaş yavaş, zaten az bir zaman kalmış..Sinemcim saçların nasıl oldu , üzüldüm çok güzeldi geçen gün, umarım düzelmiştir...özlemcim sen nasılsın? Özledim kızlar sizi ya..bi ara tekrar buluşalım..

Tşk ederim beyhancığım evet kısmen başladı ama pek gözle görünen bir hazırlığımız yok şimdilik.... Bende çok özledim hepinizi ya buluşalım valla.. Canım sen nasıl oldun daha iyisin inşallah?

günaydın kızlarrr evet aslıcım resim güzel maşallah yavaş yavaş zaman daralıyor :KK1:
hadi hayırlısı bakalım
evet sinemcim saçların nasıl oldu?
beyhancım saol iyiyim ben bu ara yorgunum biraz gezmekten dolayı kaydirigubbakcemile3 hiç dinlenemiyorum evet bende özledim yine buluşlaım evet evett..
sen nasıl oldun beyhancım ?

günaydın özlem nasılsın canım
zaman bana pek daralmış gelmiyo nedense
gözümde büyüyo valla :bbo:
hayırdır kız ne bu gezmekten dolayı olan yorgunluk :KK1:
buluşalımm tekrar eveeeettt :lepi: haatta bu akşam hadi delikafadulden

zaman öyle çabuk geçiyor ki cnm o an gelince anlarsın şimdi uzak gelen zamanın o zaman ne kadann çabuk geçtiğini kaydirigubbakcemile3 cümleye bak beaa
valla yorgunum sorma hergün bi yerdeyiz ben bugüne uyarım valla kocam geç geliyo p.tesileri nasıl olsa
hadi başka gelen var mııııııı

zaman öyle çabuk geçiyor ki cnm o an gelince anlarsın şimdi uzak gelen zamanın o zaman ne kadann çabuk geçtiğini kaydirigubbakcemile3 cümleye bak beaa
valla yorgunum sorma hergün bi yerdeyiz ben bugüne uyarım valla kocam geç geliyo p.tesileri nasıl olsa
hadi başka gelen var mııııııı

haha cümleye bak vallahi koptum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ben kesin gelirim ama çok fazla duramam yani en fazla 7de ayrılmam gerek tatlım evdekiler bişe demesin malum ben hala bekar bi bayanım :sinifsinif: akannehir

evet doru cnm hala bekar bir bayansın bnm için farketmez bişey çıkmazsa görüşelim

tatlım konuşuruz yine 3-4 gibi senin çıkmana yakın duruma göre ayar yaparız

evet canımıniçi yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
çok yoruldum bugün ama buluşalım tatlım her yer indirimdeymiş geziniriz biraz

canısı gezelim valla ama yorulmuşsun tatlım benim .. eğer kendini iyi hissetmiyosan erteleyelim ama iyiyim dersen buluşalım

buluşalım hayatım kocişim yok nasıl olsa 1-2 saat takılırız 5 gibi profiloda olurum ben

tamam canım sen önce eve mi geçeceksin?
o zaman 5 buçukta gel hayatım boşuna bekleme beni ben 5buçukta çıkıyorum bitanem

yok aşkım eve uğramıcam direk profiloya geçerim ben gelince ararsın tatm çıktım ben

günaydın kızlar... napıosunuzzz
dün özlemciğimle buluştuk :)) çok güzeldii
canım bnm seni seviyorumm :))
nerelerdesin kızz

X