İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

Canım kesıyo agrı kesıcı o yuzden kullanmak ıstemıorm
kullansam bıle
yrm saat agrmıyo
snra yne baslıyo :KK43:(

o pek ağrımı kesmiyo cnm bnm
onu kullandım catafram kullandım
eczacıbaşının var bi-profonit die bi ilacı o ii gelio bana
bi tane dha vardı ısmını unttm oda ıı
hasancım saolsun getırıo numunelerden :)

slm napıyosunuz geçmiş olsun aslıcım ağrın geçmiştir heralde artık benim moralim bozuk saç boyası aldım evde kendim deniyim birde dedim ama sonuç felaket alacalı bulacalı bişey çıktı ortaya:kedi: yarın ilk işim bi kuaföre girmek ..sanırım orealle açmadan bu saç bi halta benzemeyecek :KK1:

slm napıyosunuz geçmiş olsun aslıcım ağrın geçmiştir heralde artık benim moralim bozuk saç boyası aldım evde kendim deniyim birde dedim ama sonuç felaket alacalı bulacalı bişey çıktı ortaya:kedi: yarın ilk işim bi kuaföre girmek ..sanırım orealle açmadan bu saç bi halta benzemeyecek :KK1:

üzüldüm tatlım yaa saç rengin çok hoştu bence ne renge boyadın ki cnm orealle de saçı yıpratıyor akannehir

sağol canım benim ayy sanada geçmiş olsun ya... sağlık olsun artık git bi kuaföre bugün hallet dahada sana ders olsun öyle evde boya yapma canım hiç iyi olmuyo ya

günaydın aslıcım nbr?
speedy nerelerdeeee nişanı nasıl geçmişşşş acaba :KK1:

iyiyim canımmm sen nasılsın....
günlüğe bişiler yazmıştın sen
nasıl enişteyle aranız
aman nazar denen şey uğramasın size...
speedy iyi ve çok mutlu cnm onun kendi topiği var ordaydı en son.

iyiyim tatlım
evet nazarla ilgili olanımı diosun oluyo işte ara sıra ama iyiyiz bir sorun yok yani Allah ıma şükür nerdeki onun topiği bilmiorum bn bilmiyorumkismile
siz napıosunuz kiracıdan ne haber

temmuzun basında cıkıcam dıo canım bakalım
9 ekıme yer ayırdık bız hasanın arkadasının babasının dugun salonu
09.10.2010
ıns kıracı bı yamuk yapmazsa
o gun evlenıyoruz

kiracı boşaltcak işte evi bizde sonra tadilata başlıycaz.haftasonuda banyo dolabı,fayans,mobilya v.s araştırma yaptık biraz.1 ay sonra başlıycaz işte herşeye hayırlısıyla ekimdede allah nasip kısmet ederse izin verirse evli bir bayan olcam :)

aman kuzum inş. herşey sırasıyla olurda ekimde evli bir bayan olursun
9 ekime de pek bişey yok hadi bakalım hayırlısı cnm kaydirigubbakcemile2

X