İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

cnm çok geçmiş olsun ne güzel bir aşkla bağlılar demek ki zemuszemus
bel fıtığı hem kötü hem de ameliyatıda risklidir şimdi daha iyi olur inş. cnm bnm
o çıkan parçaları iyi biliorum tatlım sinanda kıl dönmesinden olmuştu ameliyat sonrası da sıkıntılar olabilioyr dikkat edin kuzum

cnm çok geçmiş olsun ne güzel bir aşkla bağlılar demek ki zemuszemus
bel fıtığı hem kötü hem de ameliyatıda risklidir şimdi daha iyi olur inş. cnm bnm
o çıkan parçaları iyi biliorum tatlım sinanda kıl dönmesinden olmuştu ameliyat sonrası da sıkıntılar olabilioyr dikkat edin kuzum

sağol canım benimmm...
evet canım suan daha da dıkkatlı olması lazım ıns amelıyat olduguna degerde bıda cekmez aynı acıları

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun şimdiden beyhancım..öbür hafta içi bir gün banka çıkışında bana-gelsene benim ev le senin işyerin yanyana :) bir çayımı içersin bak ben aradım mutlaka sende ara ve görüşelim bekliyorum canımkaydirigubbakcemile

Teşekkürler canım... Tamam önümüzdeki hafta iş çıkışı görüşelim sinemcim evet çok yakınız..Sende benim işyerime gelebilirsin sabah akşam uğra.. Haberleşiriz, haftasonu havuza nereye gideceksiniz istinye parktamı var havuz? Belki bizde gideriz, yada Şile ye gidebiliriz bakalım.

beyhancım bahçeşehirde aqua dolphin e gideceğiz sen bilmiyorsundur orayı kaydıraklar falan var büyük havuz parkı .. öbür haftasonuda belki beraber gideriz hatta özlem aslı sen ben hep beraber bi hafta sonu havuzada gideriz yaz bitmedenkaydirigubbakcemile5 ..ok haftaiçi araşalım öpüldünüz aşkı memnuya bakıyorum ben :)

Kızlar siz toplu olarak buluştunuzmu buluşmadınızmı?Bi anlayamadım. Buluşmadıysanız eğer Kartal'da bir buluşma düzenleyelim ne dersiniz.

Biz buluştuk canım... Tekrar buluşabiliriz farketmez ama Kartal hepimize çok uzak biz Avrupa yakasında oturuyoruz...

Son düzenleme:
haftasonuna doğru cuma falan olabilir canım ben seni çrşmba perşembe falan ararım haberleşiriz.öpüyorum

X