İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

ohhhh ist avrupa yakasııı buluşuyorrrr ne güzelll

biz anadolu yakası olarak bi buluşma düzenleyemedikkkk vallaa

siz keyfini çıkarın ohhh ohhhh:)))

bende 23 yaşındayım 11 aylık kızım var ismim yasemin anadolu yakası ataşehir-içerenköyde oturuyorummmm çalışıyorumm bebişime annem bakıyooo ne çokk konuştumm ayy

muhabbette katmak isterseniz tanıyın diyeee:)))

ohhhh ist avrupa yakasııı buluşuyorrrr ne güzelll

biz anadolu yakası olarak bi buluşma düzenleyemedikkkk vallaa

siz keyfini çıkarın ohhh ohhhh:)))

bende 23 yaşındayım 11 aylık kızım var ismim yasemin anadolu yakası ataşehir-içerenköyde oturuyorummmm çalışıyorumm bebişime annem bakıyooo ne çokk konuştumm ayy

muhabbette katmak isterseniz tanıyın diyeee:)))

bende bakkalköyde oturuyorum yakınmışız :) senin kızn benim oğlumun ablası büyükmüş ALLAH bağışlasın :emir_bebek:
ne iş yapıosun pekiii?:1hug:

hoşgeldin yasemincim tabi muhabbete katmak isteriz bak 2 kişi oldunuz karşıda oturan sizde bir buluşma ayarlayın bence başka gelen de olur
Allah bağışlasın cnm senin kızının ismi ne

bende bakkalköyde oturuyorum yakınmışız :) senin kızn benim oğlumun ablası büyükmüş ALLAH bağışlasın :emir_bebek:
ne iş yapıosun pekiii?:1hug:

bende k. bakkalköy kastelli iş mrk de çalışıyorum cnm muhasebe oo çok yakınızzz ne güzelll

oh oh topik bollaştı
hoşgeldin yasemin :)

hoşbulduk cnm

hoşgeldin yasemincim tabi muhabbete katmak isteriz bak 2 kişi oldunuz karşıda oturan sizde bir buluşma ayarlayın bence başka gelen de olur
Allah bağışlasın cnm senin kızının ismi ne

tşk ederim cnm evet aradığımı bu topikte buldum onca yerde soruyodum kimsecikler yoktu

imzanda gördüm şimdi cnm erva duru heralde ismi :emir_bebek:
evet cnm erva duru ismi

hemde çok yakınmışızsengözlerimebaksanab
belkide çok karşılaşmışızdırkaydirigubbakcemile3 pazar sokağındayım bende ama kastellide yakın arkadaşım oturuyo yerimseniben

hımmmm olabilir neden olmasınnn karşılaşmış olabilirizzz

içerenköy erçe pastanesi nin ordayım bende kayınpederim kastelli iş mrk müdürlüğünü yapıyo bende onun muhasebesindeyimmmm baya yakınızzzz evettt neler yapıyorsunn nasıl vakit geçiriyorsunnn

neden sıkılıp kızdığınızı anlamadım..illa her girip okuyan yorum yazmak zorundamı mesela muhabbetiniz hoşuyma gitti bende katılmak isterim die düşündüm ama bana uzaksınız:KK43: oyüzden yorum yapmak muhabbetinizin arasına girmemek çin yorum yazmamıştım ama şimdi misafir okuyucu olarak yazma mecburiyetinde hisseettimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mrb ben ziyaret ettim mesajda yazdım ama kimse cvp vermedi bana

günaydın arkadşlarrrr
sonunda buluştuk hepinizi çok sevdim tekrar buluşalım zemuszemusopuyorumnanaktanalkisalkisalkis

günaydın canım....

nasılsın...

daha nice buluşmalara inşallah...

iyiyim canım bende :)

kaçta çıktınız profilodan benden snra

bilmiorum sormadım arkadaşa o da mecidiyeköyde oturuyo ben ordan aldı sandım neyse artık cnm öenmli değil yane :hulya:

X