İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

biz de cuma yazlığa gidiyoruz canlarım 2 hafta kalıcaz sanırım kesin olmamakla beraber :93:

pehliiiiiiim altta görüyorum seni yatalım artık yarın yalan olacak valla

İstanbulun iki ucundan kalkıp buluşucaz zaten

Herkeslere iyi geceler öpüyorum sizleriiiiii

kızlar foto istiyor musunuz yarın bizden

İyi geceler kuzulaarrrrr

Elbette istiyoruz tatlım fotosuz olur mu keyifli bir buluşma diliyorum size kızlar öpüldünüz

kısmet canım benim yaa
İnşallah başka buluşmalarda tekrar görüşürüz
aynen öyle tatlım kısmet valla

istiyoruzzz evettttt

tamam canım benim yarın görüşmek üzere

sen merak etme yarın kadıköydeyiz

çok öpüyorum herkezi iyi geceler Allah'a emanet olun:90::90::90::90::90::90:

isterizde isterizzzz

günaydın hanımlar nasılsınız bakim alici-bjk altta gördüm seni nasılsın neler yapıyorun tatlım

Evet şekerim biz bulaşamadan büyük buluşma gerçekleştiTuğçeye özelden yazdım ama görmedi sanırım kontör alınca mesaj atcam onadaNilgün tatilde olcakmış malesef bidahakine inş
Ceydaya gidelim bize kek börek yapsın yeni evini pisletelimBanada gelin kendi evim değil annemlerin evi ama olsun genede gelin onları kovarım been

delüüü Amann pislensin canım ne olcak yeter ki gelin siz

ayshhh amma çok yazı yazılmış okuyım dedim yetişemedim valla 2 temmuzamı ertelediniz beöylesi daha iyi olmuş tabi ben 1 temmuzda tatile çıkabilirim eğer çıkmazsam cumartesi ordayım pek bilmemekle beraber kaybola yuvarlana gelirim

delüüü Amann pislensin canım ne olcak yeter ki gelin siz
Hee valla pislensin diye temizliyoz zaten evleri:26:
haftaya yapıcaz de mi şimdi buluşmayı
son karar o yani kızlar
Öyle gözüküyor canım umarım değişmez:13:

Gelebilirsin umarım tatlımSeninki napıyor sayıyonmu şafak?
Bende bilmiyom ya levent tarafından yada gültepe buluşup beraber gidelim.Bu tarafta oturan var mı,huhuuu

Bizi davet eden yok sanırıımmmm
iyi bende kadıköye giderim çay içerken resim çekerim akşam eklerim hepiniz kıskanırsınızzz

ayy aşkolsun deryacım ben hepinizi davet ediyoum kuzum

Kızzz küboş nerden bineceksiniz vapura ben de anneme falan gelirim belki ordan buluşur gideriz olma mı hacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…