İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

Meltemim cicim sende Beşiktaşa gel kop gel kankaa:KK8:Fatihten tek arabayla geliniyor,bilmiyom sanma sakıın:KK4::KK1::KK76:
Toplaşak hep beraber gidek işte yaa:92:
:118:

kızz ağzın bal yesin e mii :KK52: :KK60::KK60::KK60: ah nasıl sevinirim anlatamam kızlar yaa, taşınayım da hayırlısı ile inş. hepinizi beklerim :KK16::KK16::KK16:

kocamla pazarlık yaptım canım valla :KK52: günlerdir evi toplama uğraşıyorum az bi stres atarım hiç olmazsa :63:

yesin kız :KK1: :KK1:
gelicez dağıtıcaz toplicaz dönücez inşallah :KK60::KK60:

biz de cuma yazlığa gidiyoruz canlarım 2 hafta kalıcaz sanırım kesin olmamakla beraber :93:

aa nesli gelemiyor musunn? tüh yahu :KK37:
Deryaa bi buluşma daha lazım eksikler çok oluyor haliyle
mesela ramazanda şöööleeee güzel bi iftar yapsak :KK1::KK1:

Evet şekerim biz bulaşamadan büyük buluşma gerçekleşti:KK66:Tuğçeye özelden yazdım ama görmedi sanırım kontör alınca mesaj atcam onada:KK49:Nilgün tatilde olcakmış malesef bidahakine inş:KK59:
Ceydaya gidelim bize kek börek yapsın yeni evini pisletelim:KK53::KK1:Banada gelin kendi evim değil annemlerin evi ama olsun genede gelin onları kovarım been:KK60:

şu kadar insanız bi toplanamadık cidden yaa:emir_bebek:
nilgün gelince de ben gitmiş olcem olmaz ki ramazandan önce son çıkışta bi buluşma ayarlayabilsek bari :KK37:
herkeşler kayıplara karışıyo genelde ramazanda :KK60:
hazır böyle eve gitme muhabbeti açılmışken gün yapalım bari her ay birimizde toplanalım
hem buluşmuş oluruz hem de bi işe yarar :KK76:

delüüü :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Amann pislensin canım ne olcak yeter ki gelin siz :21:

biz pisletiriz de giderken temizleriz de dimi :63: :KK1:

ayy aşkolsun deryacım ben hepinizi davet ediyoum kuzum :KK70:

Kızzz küboş nerden bineceksiniz vapura ben de anneme falan gelirim belki ordan buluşur gideriz olma mı hacı:KK53:

kız alıcı bjk bacım ben leventi neyimde bilmiom be ben biraz cahil kaldım:KK1::KK1: daha aktif biyer olsa mesela karşıya geçmek için eminönü sirkeci fln olsa ordan geçsek vapurnan püfür püfür:KK1::KK1: bide face msn neyim varsa ekle beni yafrum:KK1:

ayy bende onu dicektim ben biliyorum gitmeyi ama tek gitmek istemiyorum
eminönü ya da beşiktaştan karşıya geçince kadıköy ana duraklarından otobüs gidiyo olması lazım
gitmeyeli çok oldu gerçi :KK37:
ama önce bu tarafta toplananlar toplansın daha iyi olur yaa

bu arada konuşmanıza bittim "hacı" "panpa" :KK60::KK60::KK60:

kız alıcı bjk bacım ben leventi neyimde bilmiom be ben biraz cahil kaldım:KK1::KK1: daha aktif biyer olsa mesela karşıya geçmek için eminönü sirkeci fln olsa ordan geçsek vapurnan püfür püfür:KK1::KK1: bide face msn neyim varsa ekle beni yafrum:KK1:

ben de face'den ekleyebilirim bi özel mesaja tık lütfen :KK23::KK1:

Meltemim cicim sende Beşiktaşa gel kop gel kankaa:KK8:Fatihten tek arabayla geliniyor,bilmiyom sanma sakıın:KK4::KK1::KK76:
Toplaşak hep beraber gidek işte yaa:92:
:118:

ben size cvp verene kadar yazmışsın kankaa
beşiktaşta benim okulum zati biliyoruk oraları :63:
ben bi kopup geleyim o gün :KK60:

İyi o zaman varış noktası beşiktaş kızlar gelebilen beşiktaşa gelsin hepinizi beklicem:KK6:Biçoğunuzda telim var zaten.
Ramazandada buluşabiliriz iftar yaparız o da çok hoş olur hee:KK34::KK49:

Tamam o zaman kısçeler Beşiktaş'ta buluşuruk inş. :KK64::KK64::KK64::KK64: saatini Cuma günü kararlaştırırız :KK53:

hemen yazıorm canım msj bide facemi açıyım arama kapalı:KK1:

eklediimm görev tamamdır :KK42:

İyi o zaman varış noktası beşiktaş kızlar gelebilen beşiktaşa gelsin hepinizi beklicem:KK6:Biçoğunuzda telim var zaten.
Ramazandada buluşabiliriz iftar yaparız o da çok hoş olur hee:KK34::KK49:

Tamam o zaman kısçeler Beşiktaş'ta buluşuruk inş. :KK64::KK64::KK64::KK64: saatini Cuma günü kararlaştırırız :KK53:

iveett anlaştık o zaman
cuma saat konusunda konuşuruz, ben kaçayım mutfağa doooru
mozaik pasta yapıcam isteyen var mı :KK1::KK1:
öpücükler kızlar
gece gelirim yine :KK54:

eklediimm görev tamamdır :KK42:

iveett anlaştık o zaman
cuma saat konusunda konuşuruz, ben kaçayım mutfağa doooru
mozaik pasta yapıcam isteyen var mı :KK1::KK1:
öpücükler kızlar
gece gelirim yine :KK54:

ay çok severim mozaik pastayı :KK16::KK16: ellerine sağlık canım şimdiden.

Ayrıca fok balıkları ölmesin istiyorum:KK1: (öyle bir reklam vardı aklıma geldi)
haftaya cuma burdan saati kararlaştıralım o zaman:82:

:KK60::KK60: hatırlıyorum

:KK52::KK52::KK52: anacım hala gidicez heeee tophaneye :KK61::KK61::KK61::KK61:

ben kaçırmışım o muhabbeti
ne süper olur, önce iftar sonra tophane
ama katılım az olur bence

şöyle bi çözüm sunalım: bebekleri olan annelere, kayınvalidelere bıraksın
eşi olanların eşlerini de yan masaya toplayalım nargile kaynatsınlar :KK60::KK60:

ay çok severim mozaik pastayı :KK16::KK16: ellerine sağlık canım şimdiden.

ayy geldiğinzde de yaparım inşallah
sağolasın canımcım :KK54:

tee ne zamandan dedik ya kuzum yaz gelsin Tophane yapalım diye :KK23: inş. gideriz canım :21: Kız spidi düğün fotolarını yükledin mi:KK52:

aynen biz devamlı gidiyoruz hatta balayından geldik koşa koşa gittik diyebilirim :KK60::KK60::KK60: siz gidiyormusunuz eşinle falan karşılaşıyormuyuz diycektim yoksa :KK74::KK74::KK74:
yükledim özel albumda canım bakarsın

:KK60::KK60: hatırlıyorum

ben kaçırmışım o muhabbeti
ne süper olur, önce iftar sonra tophane
ama katılım az olur bence

şöyle bi çözüm sunalım: bebekleri olan annelere, kayınvalidelere bıraksın
eşi olanların eşlerini de yan masaya toplayalım nargile kaynatsınlar :KK60::KK60:

ayy geldiğinzde de yaparım inşallah
sağolasın canımcım :KK54:

Biz daha eşimle flört ederken tophane'de bi anımız var hala hatırlayınca kopuyorum gülmekten o geldi bak şimci aklıma :KK60::KK60::KK60:

X