İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

canım sımdık cekılıs olsada kım nasıl neyı sever acıkmı kapalımı neyden hoslanır bılmedımız ıcın aldımız hedıye bakalım ona goremı onuda bılmedımız ıcın bıraz abes kacar

haha 27 kısıyız dusunsene bıde oraya hedıye ıle geldıgımzıı mılet ne olı der sunet falanmı var hahah

canım 27 kişinin hepsi gelse ne güzel olur ama fire veririz mutlaka yazan kişi azaldı bile
Ama isterdim valla hepimiz orada olalım
cevahirde 25 kişiydik yaa süperdi
3 kişide olsak şahane geçer eminim

ben bayrampaşadayım canım en yakın yer forum istanbul işte avrupa yakasındayım

kızlar yaaa cumartesi günü bana mesayi var( 6da çıkıcam yaa offfffffffffffffff moral 00000000 gelde çalış şimdi ne güzel gelecektimm

sorma ya ne giycemi felan düşünüyordum pff( zaten bu aralar neye niyetlensem olmuyo bi cenabetlik var ama töbe töbeeeee

Bişeyi çok istersen olmazmış zaten
bir sonraki buluşmaya inşallah o zaman kısmet değilmiş
Bu arada neresinde oturuyorsun istanbulun

bende ne giyeceğime karar veremedim henüz akşam seçenekleri kocike sunucam bakalım hangileri onaydan geçecek:89::90:

selam hatunlar nasilsiniz simdiden soyleyeyim gelebilirim de gelemeyebilirim de neden derseniz evi kaldirdik badana boya falan eger toparlanabilirsem kosa kosa gelicem:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…