İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

bende gelmek isterim kızlar kuzenımle birlikte onada verdim liinki oda kk üyesi ama biz burdan kimsecikleri tanımıyoruz melegim benim hariç onunla kısa bi yazısmıslıgımız var hadi bakalım hayırlı

bende gelmek isterim kızlar kuzenımle birlikte onada verdim liinki oda kk üyesi ama biz burdan kimsecikleri tanımıyoruz melegim benim hariç onunla kısa bi yazısmıslıgımız var hadi bakalım hayırlı

eeee tanışıırz canım çoğu insan kk sohbetten tanıyor zaten

Liste için erken daha 2 günde bu kadar sayfa bu kadar kişi oldu ama yakında listeyide yaparım:KK31::KK76:

tamamdır canım

Son düzenleme:

Daha zaman var canım mutlaka kaynaşırız
Güzel bir buluşma olacak inanıyorum
hadi sizede hayırlısı diyelim:KK1:

çok oturdum ağrılarım çoştu vallaaaaa:KK31:
Çok yoruldum gidip diyet kolamla tv bakayım azıcık:KK76:
Akşama yoklama yapıcam haberiniss olsun:21::KK24:

gel canım gel kaynaşıveririz hemen dert etme :KK1: ben zaten dünden razı çok girişkenimdir o tarz konularda çenem hiç durmaz maşallahım var :KK60:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende gelmeyi isterim ama küçük çocukla nasıl gelirim bilmem
şişli tarafındaki çalışma bittiyse gelme ihtimalim daha yüksek olur :))

mutsuz canım mesajını aldım
İnşallah aramızda olursun sende
Buradan takip et bizi olur mu:KK71:

arkadaşlar ben de gelmek isterim ama 20 aylık bi canavarım var hayatta orda oturtmaz beni kayınvalidem müsait olursa ona bırakıp gelirim büyük ihtimal yoksa burnumdan gelir zaten
ayrıca süper bi organizasyon düzenleyen arkadaşı tebrik ediyorum :KK9::KK34:
eminim katılım fazla olacaktır tertipli düzenli güzel bi faaliyet olmuş
dediğim gibi gelip sizlerle tanışmayı çok isterim evimde cevahirin hemen arkası zaten hatta şu an camdan cevonun otoparkını dikizliyorum o derece yani :KK66: bakalım kısmet yine takip ederim topiği elimden geldikçe
hepiciiinizi öpüyorum:KK54::KK4:

arkadaşlar ben de gelmek isterim ama 20 aylık bi canavarım var hayatta orda oturtmaz beni kayınvalidem müsait olursa ona bırakıp gelirim büyük ihtimal yoksa burnumdan gelir zaten
dediğim gibi gelip sizlerle tanışmayı çok isterim evimde cevahirin hemen arkası zaten hatta şu an camdan cevonun otoparkını dikizliyorum o derece yani :KK66: bakalım kısmet yine takip ederim topiği elimden geldikçe

:78::78::78::78:
:kk77::kk77::kk77::kk77:
Güzel sözlerin için teşekkürler canım
İnşallah gelebilirsin sende
Güzel bir buluşma olacağını düşünüyoruz iki yakayı ortak noktaya topluyoruz:13::KK19:
Eee biz güzeliz buluşmalar güzelll:KK12::KK19:

ne demek deryacım görüneni dile getirdim sadece :KK48::13:
güzelsinizdir elbet hiç şüphem yok ondan kuşum :KK64:
hadi bakalım herkes tanıtsın kendini kısa kısa nasıl olur?:78:

Kızlar bebişleri sorun etmeyin ben bakarımmm hemde bayılarakkk :emir_bebek:

benimde 25 aylık bi canavarım varr ahhh su kaynanalar olmasa ne kadar cok işe yarıyorlar bu durumlarda musait olursa bende ona bırakıp gelmeyi dusunuyorum

X