İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

kızlar cevahir kahve dünyası çok kalabalık oluyor diye biliyorum biz nasıl sığarız :44:

herkese merhabalar bende kısmet olursa katılmayı düşünüyorum neslihancımla tanıştık daha önce bakalım inşallah güzel dostluklar arkadaşlıklar kurarız.
Kağıthanede oturuyorum benimde 2.5 yaşında bi oğluşum var çoluk çocuk kaynaşırız artık :KK55::KK55::KK16::KK16:

ben büyükçekmecedeyim sanırım bana baya uzak ayrıca istanbulu bilmiyorum :KK58:
canım eğer istersen yolu tarif ederiz sana
bende geliyorum kızlarrr :)
cewahir zaten 2 adım bana ahahah :KK70:
:13: karar vermene sevindim canım
kızlar cevahir kahve dünyası çok kalabalık oluyor diye biliyorum biz nasıl sığarız :44:
valla bunu bende düşündüm
Önceden gidip konuşurum ben olmazsa yer ayırtırım kesin kişi sayısına göre
Alt katta da yerler var ma bu soğukta dışarda oturulmaz ki
Ben bulurum yolunuuuu inşallah
herkese merhabalar bende kısmet olursa katılmayı düşünüyorum neslihancımla tanıştık daha önce bakalım inşallah güzel dostluklar arkadaşlıklar kurarız.
Kağıthanede oturuyorum benimde 2.5 yaşında bi oğluşum var çoluk çocuk kaynaşırız artık :KK55::KK55::KK16::KK16:

:emir_bebek::KK71::KK55:

selam hanımlar ben tanışmıyorum sizlerle ama inşallah tanışırız bende gelirim bir aksilik olmazsa .cmt eşim evde oluyor ama yarın bi konuşayım büyük ihtimalle bende gelirim.:KK55::KK55::KK55:

kısmet olursa bende gelicem inş...:KK64:

İnşallah canım tekrar buluşmayı çok isterim
bugün günlüğünü okuyunca teklif edemedim sana açıkcası sağlık sorunlarından bahsetmişsin
davet edecektim yoksa yine
Geçmiş olsun umarım kısa süre hem sen hem annen hızla sağlığınıza kavuşursunuz:KK71:

pehlimmmm içime doğuyor bu gece gelmeyeceksin sanki
Valla bekliyorum ben ama
Yarın erken kalkman lazım yaa sanırım uyudun
neyse sabahın kör vakti ararım seniiii
Neden buraya bunu yazdım geldiğinde bakacağın ilk topik yaa ondan:KK34:

valla bunu bende düşündüm
Önceden gidip konuşurum ben olmazsa yer ayırtırım kesin kişi sayısına göre
Alt katta da yerler var ma bu soğukta dışarda oturulmaz ki
Ben bulurum yolunuuuu inşallah

canım bence sen önceden git kahve dünyasını kapattır ancak sığarız :KK9:
şöyle bi 20 kişilik yer ayırtmak lazım

ayrıca 12 buçuk bana çok erken geldi hem insanlar işten çıkıp gelicekler hem uzaktan gelen için zor 11 buçukta evden çıkmak lazım ancak geliriz
11 buçukta çok erken kocalar evde babalar evde kahvaltı yapıcaz hazırlanıcaz oooo 2 olmazmı tatlım daha uygun

Son düzenleyen: Moderatör:
bende gelmek isterim kızlar kuzenımle birlikte onada verdim liinki oda kk üyesi ama biz burdan kimsecikleri tanımıyoruz melegim benim hariç onunla kısa bi yazısmıslıgımız var hadi bakalım hayırlı

o kuzen ben oluyorum :KK1::KK1::KK1:kızlar inşallah bişey çıkmassa bende gelmeyi istiyorum burdan kimseyi tanımıyorum ama tanışırız :KK66:

Kızlar benim de ilk buluşmam olacak, sizler birbirinizi tanıyorsunuz ne güzel :KK31: Başka bir topiken su_peri nickli bir arkadaşım var,onunla bir kaç ay önce buluşmak istedik ama aksilik yüznden olmamıştı. Buluşmaya onunla birlikte gelmek istiyoruz inş. Kendimi tanıtmak isterim sizlere; İsmim Ceyda, 24 yaşındayım, 2.5 senelik evliyim, şuan çalışmıyorum. Buluşmanın çok keyifli geçeceğinden şüphem yok. Umarım herkes için tatlı hatıraları olan birgün olur :KK16::KK16::KK16:

X