İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

İnşallah canım tekrar buluşmayı çok isterim
bugün günlüğünü okuyunca teklif edemedim sana açıkcası sağlık sorunlarından bahsetmişsin
davet edecektim yoksa yine
Geçmiş olsun umarım kısa süre hem sen hem annen hızla sağlığınıza kavuşursunuz:KK71:

sağol canım teşekkür ederim..:KK71::KK71:

benimde 25 aylık bi canavarım varr ahhh su kaynanalar olmasa ne kadar cok işe yarıyorlar bu durumlarda musait olursa bende ona bırakıp gelmeyi dusunuyorum
aynen öyle canım ya bu işe de yarasınlar bari :KK64:
Kızlar bebişleri sorun etmeyin ben bakarımmm hemde bayılarakkk :emir_bebek:
hadi canım görüne pişman olursun benimkini walla demedi deme minik kuş :KK66:
herkese merhabalar bende kısmet olursa katılmayı düşünüyorum neslihancımla tanıştık daha önce bakalım inşallah güzel dostluklar arkadaşlıklar kurarız.
Kağıthanede oturuyorum benimde 2.5 yaşında bi oğluşum var çoluk çocuk kaynaşırız artık :KK55::KK55::KK16::KK16:
canım benim iyiki de tanışmışız :119::KK16: ama benim oğluşu biliyosun tam bi canavar sence onla oturabilirmiyim orda :KK76::KK9:
Kızlar benim de ilk buluşmam olacak, sizler birbirinizi tanıyorsunuz ne güzel :KK31: Başka bir topiken su_peri nickli bir arkadaşım var,onunla bir kaç ay önce buluşmak istedik ama aksilik yüznden olmamıştı. Buluşmaya onunla birlikte gelmek istiyoruz inş. Kendimi tanıtmak isterim sizlere; İsmim Ceyda, 24 yaşındayım, 2.5 senelik evliyim, şuan çalışmıyorum. Buluşmanın çok keyifli geçeceğinden şüphem yok. Umarım herkes için tatlı hatıraları olan birgün olur :KK16::KK16::KK16:

ya herkes böyle kendini tanıtsa aslında çok hoş olur herşeyi öğrenmiş oluruz yaş ortalaması falan filan yine de takdir sizin tabiki :KK19:
bende neslihan 27 yaşındayım 4 yıllık evliyim 20 aylık batuhan isminde bi oğlum var ingilizce öğretmeniyim ama oğlum doğduğundan beri evdeyim çalışmıyorum kısa sürede işime tekrar dönmek istiyorum bakalım kısmet:128::130:

aynen öyle canım ya bu işe de yarasınlar bari :KK64:

hadi canım görüne pişman olursun benimkini walla demedi deme minik kuş :KK66:

canım benim iyiki de tanışmışız :119::KK16: ama benim oğluşu biliyosun tam bi canavar sence onla oturabilirmiyim orda :KK76::KK9:

ya herkes böyle kendini tanıtsa aslında çok hoş olur herşeyi öğrenmiş oluruz yaş ortalaması falan filan yine de takdir sizin tabiki :KK19:
bende neslihan 27 yaşındayım 4 yıllık evliyim 20 aylık batuhan isminde bi oğlum var ingilizce öğretmeniyim ama oğlum doğduğundan beri evdeyim çalışmıyorum kısa sürede işime tekrar dönmek istiyorum bakalım kısmet:128::130:

Memnun oldum Neslihan :KK71: maaşallah canım, Allah Batuhan' a sağlıklı ömürler versin inş.:nazar:

pehlimmmm içime doğuyor bu gece gelmeyeceksin sanki
Valla bekliyorum ben ama
Yarın erken kalkman lazım yaa sanırım uyudun
neyse sabahın kör vakti ararım seniiii
Neden buraya bunu yazdım geldiğinde bakacağın ilk topik yaa ondan:KK34:

valla canım aynı içine doğduğu gibi erken yattım dün eee kalbın temiz senin şekerim

şimdi kadıköyyy zamanı haydee:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

valla bunu bende düşündüm
Önceden gidip konuşurum ben olmazsa yer ayırtırım kesin kişi sayısına göre
Alt katta da yerler var ma bu soğukta dışarda oturulmaz ki
Ben bulurum yolunuuuu inşallah

canım bence sen önceden git kahve dünyasını kapattır ancak sığarız :KK9:
şöyle bi 20 kişilik yer ayırtmak lazım

ayrıca 12 buçuk bana çok erken geldi hem insanlar işten çıkıp gelicekler hem uzaktan gelen için zor 11 buçukta evden çıkmak lazım ancak geliriz
11 buçukta çok erken kocalar evde babalar evde kahvaltı yapıcaz hazırlanıcaz oooo 2 olmazmı tatlım daha uygun

hahahahaahhhaa:KK60::KK60::KK60:
Ben komple cevahiri kapattırırım bee:KK16:
12:30 dedim canım biraz erken ama zaten 2 kadar ancak toplanılır
Ben 12.30-13.00 gibi orada olurum erken gelenlerle kaynata dururuzzz:KK66::KK53:
o kuzen ben oluyorum :KK1::KK1::KK1:kızlar inşallah bişey çıkmassa bende gelmeyi istiyorum burdan kimseyi tanımıyorum ama tanışırız :KK66:
Gel canım gelll
tanışınca zaten kopamayacaksın:80:
gel gel biz de öyle tanıştık
şimdi buluşmadan görüşmeden yapamıyoruz birbirlerimizle:KK1:
:13::KK19::KK19::KK19:
:KK64::KK64::KK64:
tabiki geliyorumEn Büyük KK
sabırsıızlıktanda ölüyorum ilk buluşmam olcak benim:emir_bebek:
:KK66::KK66::KK66:
tamam canım yazışmaları takip ediyorum zaten ...
:KK71::KK16:
buluşma saatine bakmadım ben 12 mi çok erken deilmi ben anca 2 de orda olurum :KK53:
Erken olsun istediğin saatte gelebilirsiniz kızlar ben erkenden orada olucamm
Eee kolay mı koca cevahiri kapatıcazz:92::92:
:82::82:
gunaydin hanimlar nasilsiniz...:KK3:
:KK3::KK71:

Kızlar benim de ilk buluşmam olacak, sizler birbirinizi tanıyorsunuz ne güzel :KK31: Başka bir topiken su_peri nickli bir arkadaşım var,onunla bir kaç ay önce buluşmak istedik ama aksilik yüznden olmamıştı. Buluşmaya onunla birlikte gelmek istiyoruz inş. Kendimi tanıtmak isterim sizlere; İsmim Ceyda, 24 yaşındayım, 2.5 senelik evliyim, şuan çalışmıyorum. Buluşmanın çok keyifli geçeceğinden şüphem yok. Umarım herkes için tatlı hatıraları olan birgün olur :KK16::KK16::KK16:
Ben tanıtayım hemen organizatörünüzü tanımak istersiniz dimiii
:80: Derya ismim 23 yaşında 5 yıllık evliyim
Bebem yok daha geziyorum yurt dışına açılıcım önce sonra kısmetse
Evlenip istabula yerleştim:KK69::KK69::KK69:
Buluşmalar ve kurslar sayesinde arkadaş edindimEn Büyük KKEn Büyük KK
Çalışmıyorum:nazar:En Büyük TÜRKİYE

ben yokummm bulusun bakimm......:63::63::63::63::63::63:

:85::85::85::85:

valla canım aynı içine doğduğu gibi erken yattım dün eee kalbın temiz senin şekerim

şimdi kadıköyyy zamanı haydee:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

:78:
:KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK71:
Kadıköy dimiiiiiii
Anammmm çayımı içtim koşarak geliyorummm:KK55:
Keşke araba bende olsaydı yaw:KK76:
Bi şans deniyim dur sen:KK55::KK55::KK55:
Çayımmm bitmişşşş kaçıyorrr bennn
Bekle beni Kadıköyyy
Deryacık geliyooooooooooooo:KK1:

Ben tanıtayım hemen organizatörünüzü tanımak istersiniz dimiii
:80: Derya ismim 23 yaşında 5 yıllık evliyim
Bebem yok daha geziyorum yurt dışına açılıcım önce sonra kısmetse
Evlenip istabula yerleştim:KK69::KK69::KK69:
Buluşmalar ve kurslar sayesinde arkadaş edindimEn Büyük KKEn Büyük KK
Çalışmıyorum:nazar:En Büyük TÜRKİYE

BU güzel organizasyonun sahibi sensin demek Deryacığımm :82: çok memnun olduum tanıştığıma :KK34: Benim de bebm yok henüz dediğin gibi; gezip tozuyoruz, bebişsiz zamanların kıymetini bilmek gerek :KK64:

:18:
BU güzel organizasyonun sahibi sensin demek Deryacığımm :82: çok memnun olduum tanıştığıma :KK34: Benim de bebm yok henüz dediğin gibi; gezip tozuyoruz, bebişsiz zamanların kıymetini bilmek gerek :KK64:

Ben çıkarabildiğim kadar keyfini çıkarıyorum canım:KK66:
Memnun oldum
Seninle iyi anlaşıcass gibi geliyor:81:

Benim çıkmama lazım :KK58:
Yine yaptığım bir buluşmadan tanıştığım ve o günden sonra hiç ayrılmadığımız pehli arkadaşımla :KK19::KK19:buluşmaya, dolaşmaya, kanatmayaaaa gidiyoruuuummmmm
:KK55::KK55::KK55::KK55:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Topişim DOSTLARA emanettttt
iyi bakın heee:87::87:
:93::93:

hepiniz çok hoşsunuz ..az önce denk geldim bu topiğe bayıldım . ilk kez keşke istanbulda yaşasaydım dedim :)

Benim çıkmama lazım :KK58:
Yine yaptığım bir buluşmadan tanıştığım ve o günden sonra hiç ayrılmadığımız pehli arkadaşımla :KK19::KK19:buluşmaya, dolaşmaya, kanatmayaaaa gidiyoruuuummmmm
:KK55::KK55::KK55::KK55:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Topişim DOSTLARA emanettttt
iyi bakın heee:87::87:
:93::93:

Güle güleee :KK3:

selam kızlar bir tanışma furyası başlamış gidiyor ben burdaki kişilerden kimseyi tanımıyorum böylece tanışmış oluruz sizlerle.bende 23 yaşındayım 9 aylık evliyim.matematikçiyim.çalışıyorum.işte öyle.eşimle konuştum cumartesi ikimizde evdeyiz diye izin vermez diye düşünüyordum sen bilirsin istediğin yere gidebilirsin dedi çooookk sevindim.:21::21::21: bende geliyorum

:KK6:bende istiyorum bende gelicem gelmek istiyorum :)))

kendini tanıtman mümkün mü canım :KK61:
selam kızlar bir tanışma furyası başlamış gidiyor ben burdaki kişilerden kimseyi tanımıyorum böylece tanışmış oluruz sizlerle.bende 23 yaşındayım 9 aylık evliyim.matematikçiyim.çalışıyorum.işte öyle.eşimle konuştum cumartesi ikimizde evdeyiz diye izin vermez diye düşünüyordum sen bilirsin istediğin yere gidebilirsin dedi çooookk sevindim.:21::21::21: bende geliyorum

İŞta bu süpper olmuş :KK70:

sela kızlar bende kendımı tanıtıyım 27 yasındayım 5 yıllık evlıyım 2,5 yasında bı oglum calısıyorum ozel sektorde bulusma gununu sabırsızlıkla beklıyorummm:KK3::KK3::KK3:

Kızlar herkes tanıtmş kendini bende tanıtıym. :)
adım cansu 18 yaşındayım öğreciyim bekarım.yarışmacı arkadşlara başarılar diliyorum =P

ceydacım sendemi geliyosun:KK55:gel hem bu vesileyle bizde tanışmış oluruz:13:
evet canım kısmetse biz de görüşmüş olacağız ne güzel :KK16:

sela kızlar bende kendımı tanıtıyım 27 yasındayım 5 yıllık evlıyım 2,5 yasında bı oglum calısıyorum ozel sektorde bulusma gununu sabırsızlıkla beklıyorummm:KK3::KK3::KK3:

:KK66::KK66:

memnun oldumm canım

Kızlar herkes tanıtmş kendini bende tanıtıym. :)
adım cansu 18 yaşındayım öğreciyim bekarım.yarışmacı arkadşlara başarılar diliyorum =P

genç bi arkadaşsın.. ne güzel :KK16:

X