İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Dert etmeyin hepimiz aynı durumdayız
Bende daha düşünüyorum

sormayın kızlar valla hele ben sabah sabah annemi aradım diyorum ben ne giycem ya birsürü kıyafet var evde seçim yapmak zor olucak olmadı gider yeni bişeyler bakarım saçlarımı bile düşünüyorum ya bozulursa diye :44: kokanayımda biraz

ya kızlar saçlar nolcak nasıl yaptırsak abartı olmamalı ama basit ve sıradanda olmamalı ay ben de dusunuyom hafta basından beri ne gıycem dıye

derya bence sen bize alternatif sunarsan her kafadan bi ses çıkıcak ve vakit kaybı sen yarın git kafana uyanı okeyle burdan bildir zaman kaybetmeyelim
yarın burda daha yer tartışılıcak perşembe okeylenicek insanlara duyurulucak ooo
dediğim gibi sen yarın ayarla okeyle burdan bildir

kızlar işlerim var evde
birazdan gelirim yineeeeee

Pamuk beni 40 yıldır tanıyor gibydin heee
kıkır kıkır bişey yahuu
sevdim senii
ama bir an amonra sandım:2:

,MeLeGiM_BeNiM,
senle ben konu bekçisi gibi olduk aman dikkatli olalım topiğimize bişy yapmasınlar

Cumartesiye kıyafetimi hazırladım giy çıkar yaptım resmenn eşim görse bu halimi defileye mi çıkıyon derrrr aman işte o güne kolaylık olsun demiii zaten uzaktan geliyoz vakit kaybetmeyelim işte

Cumartesiye kıyafetimi hazırladım giy çıkar yaptım resmenn eşim görse bu halimi defileye mi çıkıyon derrrr aman işte o güne kolaylık olsun demiii zaten uzaktan geliyoz vakit kaybetmeyelim işte

hahaha ben gibi iyi kulp bulmussun bende her kadın gibi heycan yapıp elım ayama karısıyo hepsını gıyıp denıyorum demıyosunda esım bir yerlere gıdıceğımız zaman dalga gecer oldu askım sen prova yapta o gun 3 4 saate kadar cıkarız anca dıyo hızlıyımdır ama gel gelelım ne gıysem derdı yokmu

Kadınız sonuçta işte illaki güzel ve bakımlı olacağız bide şey var şimdi herkes burada birbirini merak ediyor acaba nasıl biri diye ben şahsen merak ederimmmm

Ne diyursuuuuunnnn
Ben dün iç çamaşırı bilem aldı:92:
Yanlış anlamayın kilo verince azıcık değişiklik gerekti haliyle
Giydiğim düzgün dursun en azından dimiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…