İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

bu buluşma nerde ben onu da kaçırdım sanırsam?

körüm ben kör !!!!

cevahir diye öküz gibi yazmışsınız ama algılayamadım!!!!

ayıp bana!

Son düzenleme:
OKAFE profilo'da da var di mi :44:

profiloya gittim ama hatırlamıyorum canım bana kalsa profilo daha uygun ama herkes bulamayabilir işte orayı

kız adamların muhasebesini de yaptın 2 dk.[/QUOTE]

yaparım kız ben ne çirkefim sen beni bilmiyosun

OKAFE profilo'da da var di mi :44:

profiloya gittim ama hatırlamıyorum canım bana kalsa profilo daha uygun ama herkes bulamayabilir işte orayı

kız adamların muhasebesini de yaptın 2 dk.

yaparım kız ben ne çirkefim sen beni bilmiyosun [/QUOTE]

Annemlerin evi profilo' ya çok yakın resmen 2. evim gibiydi orası bekarken Profilo çok ters biyerde kalıyo canım bence de uzak olanlar orayı bulamaz bi de çocuklu olanlar var, yürüme mesafesi de çok oranın.

yaparım kız ben ne çirkefim sen beni bilmiyosun

Annemlerin evi profilo' ya çok yakın resmen 2. evim gibiydi orası bekarken Profilo çok ters biyerde kalıyo canım bence de uzak olanlar orayı bulamaz bi de çocuklu olanlar var, yürüme mesafesi de çok oranın. [/QUOTE]

otoparkı ücretsiz mi oranın belki arabayı alırım oraya bırakırım
Cevahir çok pahalııııııı

klavye kafayı yedi hızıma yetişemiyor artık:)

Son düzenleme:
o kafeyi biliyorum çok soğuk orası ama:18:

kafenin içerisi soğuk zaten 2 tane ufo koymuşlar başkada bişe yok

Canım ben rayı biliyorum hatta erkek arkadaşımla ordakilerle aramız çok iyidir. Bence çok soğuk değil ama çocuklu bebbekli hanımlar da geleceği için onlara uymaz malum sıcacık yerler lazım bebecikler çin

yaaa benim zamanım olmadığı için kimseckleri tanımıyorum((siz yine muhabbet ediyorsunuz,yani birbirinizi bi nevi tanımıs oldunuz,,yaa ben franszi kalmıyım buluşmada43:

Ben de tanımıyorum mervehayaticim Tanışcaz kaynaşcaz işte boşver dert etme

Ben erken gidebilirim canım benim ben hep evdeyim de boşum yani hem de aşırı boşum

Canım okafe oldukça pahalı bi yer. Açıkçası herkes onu karşılayamayabilir. Bi içeceği bile diğer yerlere göre çok daha pahalı. Bence bu seçenek herkese uymaz.

Son düzenleme:
Başınıza dikdatör kesilicem şimdiii
Susunnnn uleyyynnn ben ne dersem o

Ben sizin ananızın ben ne dersen o olur
Kimdi bunu söyleyen yahuu
çocukluk yıllarımın incilerinden

bencede derya haklı burda kararlaştıralım tek bi kişi arayıp görüşsün yoksa dalga geçiyoruz falan sanarlar mazallah:26:

Başınıza dikdatör kesilicem şimdiii
Susunnnn uleyyynnn ben ne dersem o

Ben sizin ananızın ben ne dersen o olur
Kimdi bunu söyleyen yahuu
çocukluk yıllarımın incilerinden

Ben de şimdi baktım barbaros hayrettin diyo söyleyenin adı için Şarkıyı ben de hatırlıyorum ama bu adı hiç hatırlamadım

otoparkı ücretsiz mi oranın belki arabayı alırım oraya bırakırım
Cevahir çok pahalııııııı

Evet canım ben profilo ya çok yakın oturuyorum. Ücretsiz otoparkı

valla ben okafe bu kafe anlamam derya ayarlıcak işte yarın yanlız ilk giden koysun masanın üstüne bunu

ayyy bak arabayla çıkabilirim ben o zaman
eşimin işi olmazsa tabii

Deryacığım sanırım yarın sen Cevahir' e gideceksin. iyisi mi seni bekleyelim yarın kesin sonuç için :97:

Deryacığım sanırım yarın sen Cevahir' e gideceksin. iyisi mi seni bekleyelim yarın kesin sonuç için :97:

Çok iyi olur kızlar yarın bu konuyu kesinleştiricem ben

Gider görüşürüm birkaç alternatif sunarım size

Bana yardım edersiniz beraber mesaj atarız:78:

valla ben okafe bu kafe anlamam derya ayarlıcak işte yarın yanlız ilk giden koysun masanın üstüne bunu

ilk Derya gider sanırım :44: Ben de erken gideceğimi umuyorum. Bu arada hala C.tesi ne giyeceğime karar veremedim kızlar günlerdir düşünüyorum hee sankim sevgilisiyle ilk kez buluşacak liseli kzlar gibiyim :78::78::78:

al benden de o kadar bende erken gelicem kızlar malum karşıdan kalkıp geliyorum sizler için :):)

al benden de o kadar bende erken gelicem kızlar malum karşıdan kalkıp geliyorum sizler için :):)

Dert etmeyin hepimiz aynı durumdayız
Bende daha düşünüyorum

ay bu sefer bende gelmek isterim ama hiç tanıdığım kimse yok sanırım
gelenlerin bi listesi var mı acabaa :78:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…