İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Geçen sayfaları okudum da şimdi, herkes kendini tanıtmış. Ben de tanıtayım dedim:KK75:

Adım Gamze, 20 yaşımdayım, İstanbul Üniversitesi'nde maliye bölümünde okuyorum. Mecidiyeköyde oturuyorum. Evli değilim ama evliliğe çok istekliyim :KK53:

hahah deli kız :KK60::KK60: bende 21 yaşındayım :KK71:

Geçen sayfaları okudum da şimdi, herkes kendini tanıtmış. Ben de tanıtayım dedim:KK75:

Adım Gamze, 20 yaşımdayım, İstanbul Üniversitesi'nde maliye bölümünde okuyorum. Mecidiyeköyde oturuyorum. Evli değilim ama evliliğe çok istekliyim :KK53:

Süpermiş :KK60::KK60::KK60::KK60:

kızlar evlilerin hevesini kaçırmayın size taş çıkartırız valla:KK66:

Amaaan ne bileyim kim bilir nası şen şakrak nası güzel evli hanımlarsınız da ben etrafımda genelde kendine özenmeyen, sadece yemek yapan ev hanımlarına alıştığım için evlileri yadırgar oldum. Özür dilerim benim hatam :KK71: :KK9:

hahah deli kız :KK60::KK60: bende 21 yaşındayım :KK71:

Bana kısaca 'Bayan İstekli' diyebilirsiniz :KK53:
:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
sende haklısın kuzum dedığın gıbı insanın aklına direk klasikler gelıyor ama ben daha 26 yasında bir anne bir çıtır bir neşe topu bir sevecen iksiri bir gülücük topuyum e sen öyle deyınce insan burutuyor yahu :KK66:yok şaka bir yana insanına göre deyısır büle seyler 5 martta inadına yanından ayrılmıcam :KK1:

sende haklısın kuzum dedığın gıbı insanın aklına direk klasikler gelıyor ama ben daha 26 yasında bir anne bir çıtır bir neşe topu bir sevecen iksiri bir gülücük topuyum e sen öyle deyınce insan burutuyor yahu :KK66:yok şaka bir yana insanına göre deyısır büle seyler 5 martta inadına yanından ayrılmıcam :KK1:

:13:

burda fal bakan bi bayan vardı onu takip ediyimde yanından ayrılmıyım ogün :KK9:

Kızlar inşallah hiç fire vermeden buluşuruz 5 martta herkes gelir kaynaşırız :KK62:

biri falmı dedi gerçi ben en son 9 yıl önce gerçekleri söylediği için bidahada adım atmadımda gitmedimde ama tabularımı yıkabılırım :KK15:

Kızlar inşallah hiç fire vermeden buluşuruz 5 martta herkes gelir kaynaşırız :KK62:

illaki fire verilir ama umarım kalabalık oluruz

biri falmı dedi gerçi ben en son 9 yıl önce gerçekleri söylediği için bidahada adım atmadımda gitmedimde ama tabularımı yıkabılırım :KK15:

:KK59:
Bende tırsıyorum yoksa bazen niyetleniyoruuuummm
Sonraa hoopp vazgeçtim bilee:KK60::KK60::KK60:

Sen dediğin gibi ol ben senin dibinden ayrılmam asıl pamukprensescim :KK19: :KK9:

burda fal bakan bi bayan vardı onu takip ediyimde yanından ayrılmıyım ogün :KK9:

Gerçekten bakbilenn varsa ben talibim o fala :KK3:

kaç kişilik kadro :)))
bende gelirim..aslında forum olsa daha iyi olurdu..
çocukla zor olur 40-45 dk metrobüs :KK43:((
belki gelemem ama forum olsaydın en azından in bin yapmazdım..
neyse kısmet...

X