İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

sağol canım teşekkür ederim..

benimde 25 aylık bi canavarım varr ahhh su kaynanalar olmasa ne kadar cok işe yarıyorlar bu durumlarda musait olursa bende ona bırakıp gelmeyi dusunuyorum
aynen öyle canım ya bu işe de yarasınlar bari
Kızlar bebişleri sorun etmeyin ben bakarımmm hemde bayılarakkk
hadi canım görüne pişman olursun benimkini walla demedi deme minik kuş
canım benim iyiki de tanışmışız :119: ama benim oğluşu biliyosun tam bi canavar sence onla oturabilirmiyim orda

ya herkes böyle kendini tanıtsa aslında çok hoş olur herşeyi öğrenmiş oluruz yaş ortalaması falan filan yine de takdir sizin tabiki
bende neslihan 27 yaşındayım 4 yıllık evliyim 20 aylık batuhan isminde bi oğlum var ingilizce öğretmeniyim ama oğlum doğduğundan beri evdeyim çalışmıyorum kısa sürede işime tekrar dönmek istiyorum bakalım kısmet:128::130:

Memnun oldum Neslihan maaşallah canım, Allah Batuhan' a sağlıklı ömürler versin inş.

valla canım aynı içine doğduğu gibi erken yattım dün eee kalbın temiz senin şekerim

şimdi kadıköyyy zamanı haydee

valla canım aynı içine doğduğu gibi erken yattım dün eee kalbın temiz senin şekerim

şimdi kadıköyyy zamanı haydee

:78:

Kadıköy dimiiiiiii
Anammmm çayımı içtim koşarak geliyorummm
Keşke araba bende olsaydı yaw
Bi şans deniyim dur sen
Çayımmm bitmişşşş kaçıyorrr bennn
Bekle beni Kadıköyyy
Deryacık geliyooooooooooooo

BU güzel organizasyonun sahibi sensin demek Deryacığımm :82: çok memnun olduum tanıştığıma Benim de bebm yok henüz dediğin gibi; gezip tozuyoruz, bebişsiz zamanların kıymetini bilmek gerek

:18:
BU güzel organizasyonun sahibi sensin demek Deryacığımm :82: çok memnun olduum tanıştığıma Benim de bebm yok henüz dediğin gibi; gezip tozuyoruz, bebişsiz zamanların kıymetini bilmek gerek

Ben çıkarabildiğim kadar keyfini çıkarıyorum canım
Memnun oldum
Seninle iyi anlaşıcass gibi geliyor:81:

Benim çıkmama lazım
Yine yaptığım bir buluşmadan tanıştığım ve o günden sonra hiç ayrılmadığımız pehli arkadaşımla buluşmaya, dolaşmaya, kanatmayaaaa gidiyoruuuummmmm

Topişim DOSTLARA emanettttt
iyi bakın heee:87::87:
:93::93:

hepiniz çok hoşsunuz ..az önce denk geldim bu topiğe bayıldım . ilk kez keşke istanbulda yaşasaydım dedim :)

Güle güleee

selam kızlar bir tanışma furyası başlamış gidiyor ben burdaki kişilerden kimseyi tanımıyorum böylece tanışmış oluruz sizlerle.bende 23 yaşındayım 9 aylık evliyim.matematikçiyim.çalışıyorum.işte öyle.eşimle konuştum cumartesi ikimizde evdeyiz diye izin vermez diye düşünüyordum sen bilirsin istediğin yere gidebilirsin dedi çooookk sevindim. bende geliyorum

bende istiyorum bende gelicem gelmek istiyorum :)))

kendini tanıtman mümkün mü canım

İŞta bu süpper olmuş

sela kızlar bende kendımı tanıtıyım 27 yasındayım 5 yıllık evlıyım 2,5 yasında bı oglum calısıyorum ozel sektorde bulusma gununu sabırsızlıkla beklıyorummm

Kızlar herkes tanıtmş kendini bende tanıtıym. :)
adım cansu 18 yaşındayım öğreciyim bekarım.yarışmacı arkadşlara başarılar diliyorum =P

ceydacım sendemi geliyosungel hem bu vesileyle bizde tanışmış oluruz:13:
evet canım kısmetse biz de görüşmüş olacağız ne güzel

sela kızlar bende kendımı tanıtıyım 27 yasındayım 5 yıllık evlıyım 2,5 yasında bı oglum calısıyorum ozel sektorde bulusma gununu sabırsızlıkla beklıyorummm

memnun oldumm canım

Kızlar herkes tanıtmş kendini bende tanıtıym. :)
adım cansu 18 yaşındayım öğreciyim bekarım.yarışmacı arkadşlara başarılar diliyorum =P

genç bi arkadaşsın.. ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…