İstanbul'da yaşayan şubat-mart anneleri bir yerlerde buluşup tanışmaya ne dersiniz?

arkadaşlar ben de çok isterim gelmeyi... ben şirinevlere taşınıcam yakında... taşınma olayı çok zormuş... buluşma gününü belirleyin siz... bana uyarsa gelirim.. dediğim gibi taşınma stresi içerisindeyim şu sıralar... bi yandan da işe gidip geliyorum... anlayacağınız ters bi zaman oldu ama gelmek için çabalarım... köpüklükahvecim eğer ben de gidebilirsem beraber gideriz... yakın olucaz birbirimize ben taşındıktan sonra... bu arada bi sorum var... babalar da gelicek mi?

canım allah kolaylık versin. gerçekten zordur taşınma işlemleri. ama kendini sakın yorma. önümüzeki haftasonu planlıyoruz organizasyonu. katılmanı çok isteriz. hem kafanda biraz olsun dağılmış olur taşınma stresinden.

arkadaşlar ben de çok isterim gelmeyi... ben şirinevlere taşınıcam yakında... taşınma olayı çok zormuş... buluşma gününü belirleyin siz... bana uyarsa gelirim.. dediğim gibi taşınma stresi içerisindeyim şu sıralar... bi yandan da işe gidip geliyorum... anlayacağınız ters bi zaman oldu ama gelmek için çabalarım... köpüklükahvecim eğer ben de gidebilirsem beraber gideriz... yakın olucaz birbirimize ben taşındıktan sonra... bu arada bi sorum var... babalar da gelicek mi?

babalarmı gelecek konusunda herkesin fikrini alalım bence. ben gelirlerse iyi olabilirler diye düşünüyorum. hem onlarda babalık duygularını paylaşsınlar bence güzel olur ama topluluğun fikirlerini almak lazım. ben uyar derim.naniknanik

sanırım çoğunluk Kadıköy'den yana. benim fikrimde hem karşıdan gelen arkadaşlarımız hemde anadolu yakasındaki arkadaşlarımızın ulaşması açısından Kadıköy iyi bir fikir. o zaman buluşma yerimiz Kadıköy olsun:))
zaman konusunda ise çoğunluğumuz çalışıyor sanırım o yüzden haftasonu olması uygun gibi görünüyor. ne dersiniz? 22.09.2007-akşam iftar sonrası yada 23.09.2007-pazar- herhangibir saat:)) (iftar önceside olabilir iftar sonrasıda) olabilirmi? herkes için hangisi uygun olur?

bu tarihler bana uygun saat konusunada nezaman derseniz uyarım siz kararlaştırın ama iftar sonrası karşıdaki arkadaşların gei dönüşü için zor olabilir diye düşünüyorum. ama dediğim gibi bana her saat uyar

Tamam ozaman eğer burdan buluşup beraber gidebileceğim birileri olursa çok daha iyi olur.Ama olmazsa sayaz beni karşılarsın olmaz mı.?:eek: Arkadaşlar buluşma günü olarakta bence 23.09.2007 pazar olsa daha iyi olur. iftar sonrası dönüşümüz zor olabilir. hele benim gibi istanbulun acemisi biri için. :1rolleyes: babalarda gelsin mi fikrine gelinceeee.. valla gelmek isterler mi bilmem ki.

Tamam ozaman eğer burdan buluşup beraber gidebileceğim birileri olursa çok daha iyi olur.Ama olmazsa sayaz beni karşılarsın olmaz mı.?:eek: Arkadaşlar buluşma günü olarakta bence 23.09.2007 pazar olsa daha iyi olur. iftar sonrası dönüşümüz zor olabilir. hele benim gibi istanbulun acemisi biri için. :1rolleyes: babalarda gelsin mi fikrine gelinceeee.. valla gelmek isterler mi bilmem ki.

canım sen yeterki gel tabiki karşılarız seni . Babalara sormak lazım bakalım gelmek isterlermi?

tabiki canım seve seve karşılarım sen merak etme a.s. bu arada pazar herkes için uygunsa saat belirleyelim derim.

evet saat belirliyelim. saat 12.00 - 13.00 civarı uygun olurmu. hem iftara kadar evlerimize dönmüş oluruz.

saat 12:00-13:00 arası uygun kızlar ne dersiniz?
buluşma yeri: kadıköy
buluşma saati: 12:00-13:00
buluşma tarihi: 23.09.2007-paar

uygunmudur?

saat 12:00-13:00 arası uygun kızlar ne dersiniz?
buluşma yeri: kadıköy
buluşma saati: 12:00-13:00
buluşma tarihi: 23.09.2007-paar

uygunmudur?

bana uyar. :dance: eee kaç kişi oluyoruz şimdi. kesin olarak kim geliyo.? birbirimizi nasıl tanıycaz. nasıl olucakk fisfisfis

bana uyar. :dance: eee kaç kişi oluyoruz şimdi. kesin olarak kim geliyo.? birbirimizi nasıl tanıycaz. nasıl olucakk fisfisfis

kızlar kesin gelecek olanlar "kesin geliyorum diye belirtsin ona göre liste çıkaralım.

şuan bildiğim kadarıyla gelmek isteyenler aşağıdaki gibi ve kesin gelenlerin yanına kesin olarak yazıyorum ekleme yapmak isteyenler lütfen belirtsinki netleştirelim:

Tebessüm 77-Kesin Geliyor
Köpüklükahve- Kesin Geliyor
Sayaz-Kesin Geliyor
Aşk böceği-?
R2D2-?
Melser-?
Begum 84-?
Lalex-?
Yaseminsen-?
Sezen 24-?

onun dışında gelmek isteyenler listeye adını yazdırabilirse sevinirim. aklıma gelenler bunlar şimdilik.

yaaa. hadi ama kızlar. yok mu başka gelen? birbirimizi nasıl tanıycamız konusunda fikri olan? hadiiiiii jeyyar

sanırım arkadaşlar daha siteye girmediler imseden ses yok baksana:KK43: yarın dahada netleşir herhalde yada akşama doğru umarım. gerçekten nasıl tanıyalım birbirimizi yaaa.

ya avrupa yakasından tek gelen ben miyim? başka kimse yok mu. ben tek başıma buluşma yerine gelemem ki bulamam yani. gerçekten karşıya ayak basmış insan değilim. biliyorum çok problemliyim ama lütfen karşıya beraber gidebileceğim birileri gelsin benimleeeee senağlama ya da iskelede buluşalım. :çok üzgünüm:

ya avrupa yakasından tek gelen ben miyim? başka kimse yok mu. ben tek başıma buluşma yerine gelemem ki bulamam yani. gerçekten karşıya ayak basmış insan değilim. biliyorum çok problemliyim ama lütfen karşıya beraber gidebileceğim birileri gelsin benimleeeee senağlama ya da iskelede buluşalım. :çok üzgünüm:

canım sen merak etme ben seni alacağım iskeleden beraber gideriz buluşma yerine. ben seni iskele önünde belli bir noktada durur beklerim sağa sola bakınan biri görürsem anlarımki sen:)) gelirim yanına. zaten benim göbiş hafifi çıkık oradanda anlaşılır zati:)) sarışın mavi gözlüyüm saçlarımı at kuyruğu yapıyorum.

sayazcım kadıköyde buluşma noktası ayarlanacak mesala 6 yola doğru çıkarken derviş dönerci diye bi ryer var cafe restorant gibim bir yer garanti para matikleirn hemen yanı yada başka bir yer bilemiyorum işte mekan ismi söylicen ortak kararla iş x cafe'nin 2.katında bir masada oturcaksınız gelen hamileler zaten halinden tanınır masayı birleştirip otursun gelen de mekanı biliyor katı da biliyor çıkıp oturcak gelenle tanışcaksın ve ortam oluşacak mekan beğenilmezse değiştirilir...yada boğanın önünde ..yada hadun taner tiyatronun giriş kapısı önünde durcaksınız hamişler kendini belli eder tam kapıda durunca gelen sorar ve oturulacak mekana gidilir...olmaz mı bu arada ben hamiş değilim ama bebeğim olmasını çok istiyorum sizin deneyimlerinizi öğrenmek için gelicem

bence iyi fikiryerimseniben ben kadıköydeki iyi mekanları fazla bilmiyorum ama kapalı sigara içilen bir ortam olmasın havada güzel olursa açık mekanlarda oturalım derim yada sigara içilmeyen ortamda. boğa önünde tam buluşamayabiliriz genelde herkes orada toplanıyor daha sakin bir yer olabilrse daha iyi olur gibi

X