İstanbul'da yaşayan şubat-mart anneleri bir yerlerde buluşup tanışmaya ne dersiniz?

kızlar son durum şu şekilde oldu:

Anadolu Yakası
Tebessüm 77- Ümraniye
Aşkböceği-Kartal
R2D2-Kozyatağı
Lalex-Pendik
Melser- ?

Avrupa yakası
Köpüklükahve-Yenibosna
Begum84-Merter
Yaseminsen-Bağcılar
Sezen24-Bayrampaşa

Bu durumda hangi tarih sizlere müsait ve ilk hangi tarfta yapalım. fikirleriniz neler?

ewt kızlar yer olarak nereyi belirlediniz ilk başta yerimizi belirleyelim ozaman tarihimizde kesinleşir nedersiniz

ben ilk önce anadolu yakası olsun derim sayı olarak biraz daha fazla gibi. ama yinede siz bilirsiniz hepimiz fikrimizi belirtelim. gün olarakta haftaya banada uyar

bencede haftaya olabilir yer olarak anadolu yakası olabilir karşıdan gelen arkadaşlarında rahat gelebileceği bir yer mesela kadıköye ne dersiniz ? sadece bir fikir ben bir yer atayım ortaya dedim siz ne dersiniz?

bencede haftaya olabilir yer olarak anadolu yakası olabilir karşıdan gelen arkadaşlarında rahat gelebileceği bir yer mesela kadıköye ne dersiniz ? sadece bir fikir ben bir yer atayım ortaya dedim siz ne dersiniz?

Kadıköy süper fikir. Karşıdakiler de rahatlıkla ulaşabilir.:1rolleyes:

arkadaşlar ben istanbulu pek bilmem. avrupa yakasında bildiğim yerler var ama anadolu yakasına hiç gitmedim. o yüzden yer konusunda fikir veremiycem. siz bir yer seçin ben bulabilirsem gelirim. yok bulamazsam anadolu yakasındaki buluşmaya katılırım. ama mutlaka katılırım :1hug:

pardon anadolu yakasındaki buluşma yerini bulamazsam avrupa yakasındaki buluşmaya mutlaka katılırım demek istemiştim yanlış yazmışım :eek:

ya da avrupa yakasında oturan arkadaşlarla buluşup beraber karşıya geçebiliriz. çünkü dediğim gibi ben hiç bilmiyorum orayı.

Ya arkadaşlar ben şuanda yurtdışındayım ve 24 eylülde geliyorum:KK43: ozaman bende öbür buluşmaya katılabilirim. Köpüklükahve ben olsaydım beraber giderdik canım...

arkadaşlar ben de çok isterim gelmeyi... ben şirinevlere taşınıcam yakında... taşınma olayı çok zormuş... buluşma gününü belirleyin siz... bana uyarsa gelirim.. dediğim gibi taşınma stresi içerisindeyim şu sıralar... bi yandan da işe gidip geliyorum... anlayacağınız ters bi zaman oldu ama gelmek için çabalarım... köpüklükahvecim eğer ben de gidebilirsem beraber gideriz... yakın olucaz birbirimize ben taşındıktan sonra... bu arada bi sorum var... babalar da gelicek mi?

bence de kadıköy olsun ama hafta içi olmasın ben çalışıyorum....hafta sonu yapın yaaaa

sanırım çoğunluk Kadıköy'den yana. benim fikrimde hem karşıdan gelen arkadaşlarımız hemde anadolu yakasındaki arkadaşlarımızın ulaşması açısından Kadıköy iyi bir fikir. o zaman buluşma yerimiz Kadıköy olsun:))
zaman konusunda ise çoğunluğumuz çalışıyor sanırım o yüzden haftasonu olması uygun gibi görünüyor. ne dersiniz? 22.09.2007-akşam iftar sonrası yada 23.09.2007-pazar- herhangibir saat:)) (iftar önceside olabilir iftar sonrasıda) olabilirmi? herkes için hangisi uygun olur?

arkadaşlar ben istanbulu pek bilmem. avrupa yakasında bildiğim yerler var ama anadolu yakasına hiç gitmedim. o yüzden yer konusunda fikir veremiycem. siz bir yer seçin ben bulabilirsem gelirim. yok bulamazsam anadolu yakasındaki buluşmaya katılırım. ama mutlaka katılırım :1hug:

Canım sen hiç merak etme eğer bakırköye gelebilirsen oradan deniz otobüsü ile direk kadıköye gelebilirsin seni iskeleden alabilirim bende canım. yeterki geleceğim de:))

Ya arkadaşlar ben şuanda yurtdışındayım ve 24 eylülde geliyorum:KK43: ozaman bende öbür buluşmaya katılabilirim. Köpüklükahve ben olsaydım beraber giderdik canım...

canım diğer buluşmamızda mutlaka bekliyoruz o zaman a.s.

X