İstanbul'da yaşayan şubat-mart anneleri bir yerlerde buluşup tanışmaya ne dersiniz?

canım sen merak etme ben seni alacağım iskeleden beraber gideriz buluşma yerine. ben seni iskele önünde belli bir noktada durur beklerim sağa sola bakınan biri görürsem anlarımki sen:)) gelirim yanına. zaten benim göbiş hafifi çıkık oradanda anlaşılır zati:)) sarışın mavi gözlüyüm saçlarımı at kuyruğu yapıyorum.

tamam ozaman. benim göbekte çıktı. benden önde gitmeye başladı. şöööyle göbeğimi çıkartıp sağa sola bakınırım sen beni tanırsın hemencecik :Roflol:

tamam ozaman. benim göbekte çıktı. benden önde gitmeye başladı. şöööyle göbeğimi çıkartıp sağa sola bakınırım sen beni tanırsın hemencecik :Roflol:

anlaştıkyerimseniben ya bu forumda özel mesaj bölümü varmı. varsa birbirlerimize cep nolarımızı versek aslında iyi olmazmı. özel mesaj bölümü varmı acaba?

anlaştıkyerimseniben ya bu forumda özel mesaj bölümü varmı. varsa birbirlerimize cep nolarımızı versek aslında iyi olmazmı. özel mesaj bölümü varmı acaba?

canım ya özel mesaj gönderme var ama sen açmamışsın sanırım. çünkü göndermeye çalıştım ama çıkmıyo. kontrol paneline girip ayarlar kısmından Özel mesajlaşma sistemi yazan yerin yanındaki kutucuğu işaretleyip işlemi onaylarsan açılıyo. sonra ordan çıkıyosun forumda benim adımın üstünü tıkladığında köpüklükahve-özel mesaj gönder diye çıkıyo zaten. ordan gönderebilirsin. seninki henüz açık olmadığı için ben sana gönderemedim.

bir cafede buluşma fikri iyi ama sigara içilmeyen bir yer olması yada açık bir mekan olması gerekiyor.Sigara içilmeyen bir yer bilen varmı? yada hepimiz iskelede buluşalım elimizi göbeğimizin üstüne koyup bekleyelim işaret olarak:))

ya ben de resmimi koymak istedim ama yakından çekilmiş resmim olmadığı için burda hiç bişey belli olmuyo maalesef. benneyaptımki

benim resmim avtarda var ama çok küçük olduğu için anlaşılamayabilir:KK43:

ya ben hamıs degılım ama gelebılırmıyım :uhm: anne olmayı cok ıstyen bırı olarak

ya ben hamıs degılım ama gelebılırmıyım :uhm: anne olmayı cok ıstyen bırı olarak

tabiki canım gelebilirsin. nerede oturduğunu ve anadolu yakamızdaki organizasyonumuza kesin katılıp katılmayacağını bildirirsen seviniriz.

Ben de geliyorum kızlar. Son anda işim çıkarsa haber veririm tekrar.

cok nmuhım ısım cıkmazsa kesın gelırım ben gebzede oturuyorum anadolu yakasına gelebılırım ancak.. tesekkurlker

benim de kesin değil.... zaten bölümü takip ediyorum... olumlu anlamda netleştiği an ismimi yazdırırım...

kızlar pazar günkü buluşmada kaç kişi olacağız?

merhaba kızlar,

şöyle yazılanları toparlamaya çalıştım sizler için. gelenler ve haber çıkmayanlar gibi. son durum şu şekilde;

Tebessüm77-Ümraniye-kesin geliyor yerimseniben
Aşkböceği-Kartal- hamile değil ancak katılmak istiyor-daha belli değil-fisfisfis
Köpüklükahve-Yenibosna-kesin geliyor(ben karşılayacağım iskeleden) yerimseniben
R2D2-Kozyatağı-belli değilfisfisfis
Melser-?-belli değil-fisfisfis
Begum 84-Merter-bu toplantıya katılamıyor :1no2:
Lalex-pendik-kesin geliyor
Yaseminsen-Bağcılar-belli değilfisfisfis
Sezen 24-bayrampaşa-belli değil fisfisfis
Esra27-gelmek istiyordu ancak henüz belli değil
Mohini-şirinevler-taşınma işlemi vardı eğer bir aksilik olmazsa geliyoryerimseniben
Gusel-gebze- bir aksilik olmazsa geliyoryerimseniben

buluşma yeri: kadiköy-ancak mekan netleştirlecek
buluşma saati: 12:00-13:00
birde babalar gelecekmi gelmeyecekmi o netleştirilecek.

bizim babamız pek sıcak bakmadı ama eğer herkes gelirsede uyum sağlayacağını söyledi:p

valla bizim babamızın daha haberi yok. bakalım öğrenince ne diycek:1rolleyes:
bu arada az sonra ikili test sonucunu almaya gidicem. nolur bana şans dileyin. kötü bişey çıkar diye çok korkuyorum.

valla bizim babamızın daha haberi yok. bakalım öğrenince ne diycek:1rolleyes:
bu arada az sonra ikili test sonucunu almaya gidicem. nolur bana şans dileyin. kötü bişey çıkar diye çok korkuyorum.

hiçbirşey olmayacak canım gönlünü ferah tut. iyi sonuçlarınla geleceksin inşallah. hadi bakalım bekliyoruz iyi haberleriniyerimseniben

X