İstanbul'da kızlık zarı dikimi randevusu aldım

Arkadaşlar hepinize merhaba şimdi belki içinizden bana kızacaklar olucaktır ama fikrimi söylemekten kaçınamam üzgünüm şimdi bu kızlık zarı diktirme ameliyatının mantığını bana açıklayabilir misiniz? afedersiniz zar oranızdamı beyninizdemi erkekler evlenene kadar oh bir sürü ilişkiye girerken evlendikleri bayanın kız oğlan kız olmasını bekliyorlar bu bana çok iki yüzlüce geliyor. ameliyat olup kızlık zarını diktirince bakiremi sayılıyor olan olmuş bu öncelikle bireyin kendini sonrasındada müstakbel eşini yani kocasını kandırması değilmidir bir evlilik yalan ile başlarsa gerisi de yalan ile devam eder. sevgilerimi sunuyorum Aysun...

başınıza gelmeden bunları söylemeniz gayet normal çünkü bende böyle düşünüyordum önceden. Nişanlımla birlikte oldum çok geçmeden ayrıldım. Daha sonra karşıma çıkan insana söyleyince beni bu durumumdan dolayı aşağıladı güya başta kabul etmişti ama en Son Ayrılırken ben dul olsam başım eğik olur herşeye He derüm dedi bana . Yani anlayacağınız erkekler bu durumu ya kullanıyor ya da başına kakıyor o yüzden bence imkanı olan cinselliği hayatının merkezine almamış hata yapmış olanlar kesinlikle işlem yapmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…