İstanbul'da kızlık zarı dikimi randevusu aldım

Polyannaolmak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2017
24
6
31
Merhaba istanbulda kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma için perşembe gününe randevu aldım. Bende çok araştırdım soeuşturdum tavsiyelere kulak verdim ve son tura girdim perşembeye diktiriyorum bu konuda tecrübesi olanlar, diktirip evlenenler , diktirip ilişkiye giren girmeyen dikiş tutan tutmayanlardan yorum ve tavsiye bekliyorum çok heyecanlıyım

Cok okudum kkda kizlik zari dikenleri.basina istemeden bi kaza veya bi taciz gelenleri anlarim saygi duyarim.ama daha once kendi istegiyle baskasiyla birlikte olup evlenince diktirip namus abidesi gorunenleri asla anlamam asla samimi de bulmam. Yapandan herseyide beklerim. Neden karsi tarafa farkli biriymis gibi gosterir ki insan kendisini.yaptim evet hataydi diyebilmeli insan.ama kalkip kendini degistirmek karsi tarafi kandirmak gibi geliyo bana.samimiyet durustluk evlilikte en onemli olan seydir.kizlik zari degil..

Kızlar olayın ahlaki boyutunu lütfen vede lütfen gündeme getirmeyiniz o konuda kızlık zarı dikiminin ahlaki boyutu benzeri bir başlık açık içinizi oraya dökün, ben sadece diktirenler veya diktirmeyi düşünenlerle yazışmak istiyorum, biliyorum bu konulara girip diktirenleri eleştirmeyi çok seviyorsunuz ama lütfen şimdi değil bakın 3 günüm kaldı perşembe ameliyata giriyorum sizin tabirinizle feleğin çemberinden geçeceğim sadece o konuya kafa yormak istiyorum.

Tahmin etmistim olayin ahlaki boyutunu umursamadigini.neyse sana iyi pinelemeler

Kızlarda bekaret şartı koymak bu toplumda ne kadar ahlaki ise diktirmekte okadar ahlakidir arkadaşlar ben randevumu aldım kesin diktirecem bu konuda başından dikim geçen ablaların tavsiye ve öğütlerini duymak istiyorum

Ablalari tavsiyeeeeeee.kizcagiz bi adamin hayatini yakmak icin tavsiye bekliyo.lutfen cevap.ama ahlaki bi cevap

Selam önceki konudaki yazınızada cevap yazmıştım sizden yanıt gelmeden bu yazınızıda gördüm bende turgay karakaya için zar dikim flep randevu almayı düşünüyorum vajina daraltma kararını nasıl verdiniz onu merak ediylrum zarın yanında bende öylemi yaptırsam falan diye bilgi alacaktım

Sizden flep ile birlikte vajina daraltma sebebi hakkında yanıt bekliyorum

Selam ben 2 yılı geçkin zaman önce turgay beye kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım sonrasında evlendim kan geldi sanırım merak ettiğin bu idi, ayrıca vajina daraltmada yaptırabilirsin ama ilişkide bolluk yoksa hiç gerekmez amaç evlenince kanaması zaten oda mutlaka olur rahat ol.

Merhaba 1 hafta önce Mustafa Alihanoğluna diktirmdim.Düğüme 20 günden az kaldı.
İlk 3 gün dikim sonrası baya ağrım oldu.Doktor hiçbir ilaç vermedi.
Biraz kabız oldum ve kanlı kahverengi akıntım geldi sizce bozuluş olabilir mi?
Tutmuşmudur doktorun yaptığı Fleb yaptım dedi ama fleb diyip çoğu doktor kandırıyomuş geçici yapıyomuş nasıl emin olabilirm? Lütfen yardımcı olun çok çaresizim

Selam tespitlerin tamamen doğru başarılı olacağını düşünüyorum, perşembe ameliyat olacağını yazmışsın sonucuda yazarsan dikim öncesi karar verecek olanlara yol göstermiş olursun, sevgiler..

Selam perşembe planlandığı şekilde ameliyatımı oldum gayet başarılı geçti çok şükür herşey yolunda moralim çok iyi durumda destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Niye hepiniz sahte geliyorsunuz acaba çok merak ettim. Burda yazanlara bakıyorum da ya 13 mesaj ya da 16 mesaj atılmış forumda ve sadece bu konularla ilgili. Reklam amaçlı gibi görünüyorsunuz
Mune

Niye hepiniz sahte geliyorsunuz acaba çok merak ettim. Burda yazanlara bakıyorum da ya 13 mesaj ya da 16 mesaj atılmış forumda ve sadece bu konularla ilgili. Reklam amaçlı gibi görünüyorsunuz
Mune

Ne sahtesi arkadaşım benim attığım mesajlara bi bak kimseyi övmüyorum ben de şüphe içindeyim doktorum hakkında şüpheliyim bi oku istersen mesajları sonra konuşalım ayrıca ben sadece bu konu için açtım bu adresi sonuçta olumlu yada olumsuz yazıp kapatıcam ama benden tavsiye kalıcı diye birşey yok sakın inanmayın paramızı alıyolar boşuna

Arkadaşlar bu yaptırdığım işlemin kontrolünü izmir de uygun fiuatlı hangi doktra baktırabilirim tutmuş mu tutmamış mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…