İstanbul'da kızlık zarı dikimi randevusu aldım

Hastanede işin ne sgk na işlerler özel doktora gidilir zar için
Evet bu çıkışına katılıyorum, sgk anlaşmalı bir yere diktirmeme konusunda benimde fikrim senin gibi, yarın öbürgün dökümlerde çıkarsa facia olur. Bayrama kadar mutlaka diktirmem lazım sen yeni diktirmişsin hayırlı olsun fikir verirsin artık banada :)

Nasıl yok ya kalıcı diye bişey peki diktirip sonuç alanlar var ama

:-(

Kalıcı dikim yoktur diyen arkadaşlar daha fazla araştırsın, ben aylardır sabahlara kadar araştırdım en iyisi kalıcı dikimdir ama gerçek anlamda kalıcı yapan doktoru bulmalısınız, çok kolay olduğu için geçici dikip size kalıcı yaptım deyipte evlilik öncesi mutlaka kontrole geleceksin diyen bir doktora düştü isen vay haline , o zaman kalıcı diye birşey yok dersin, bu forumda bugünlerde o şekilde madur edilen birkaç arkadaşın yazıları var okuyun , bende doktor seçiminde karar aşamadındayım kalıcı dikim için

Aynen var canım kalıcı dikim doktorumla konuştum bende gidicem inşallah.

Selam perşembe planlandığı şekilde ameliyatımı oldum gayet başarılı geçti çok şükür herşey yolunda moralim çok iyi durumda destekleriniz için çok teşekkür ederim.
Selam şu anda nasıl gidiyor ameliyat sonrası ağrı acı kanama varmı? Sosyal hayatına devam etmende sorun oluyor mu ? Ben bugün başladım araştırmaya daha

Tespitlerin çok iyi canım bencede adamını bulup kalıcı yaptıracaksın iyileşecek artık düğüne kadar arkana bakmayacaksın. Kimin gerçekten kalıcı yaptığını anlama konusunda yöntemlerin çok mantıklı geldi bana akıllı kızlar kafayı çalıştırır.

Evet çok vakit ayırdım tüm mesajları okudum ama artık anlayabiliyorum zaten randevu aldım bu hafta Allahın izni ile diktirip kurtulacağım

Selam şu anda nasıl gidiyor ameliyat sonrası ağrı acı kanama varmı? Sosyal hayatına devam etmende sorun oluyor mu ? Ben bugün başladım araştırmaya daha
Ben ertesi gün işe gittim sorun olmadı, bazıları ağrım oldu falan yazmış ama sanırım herkesin ağrı eşiği farklı oluyor ben zaten ağrılı adet gördüğüm için bu dikiş ağrısı bana vız geldi :)

Merhabalar arkadaslar kalici kizlik zarina gore cift kat flep yontemi daha garantili bir islemmidir ? Bilgisi olan yazabilirmi ?

Merhabalar arkadaslar kalici kizlik zarina gore cift kat flep yontemi daha garantili bir islemmidir ? Bilgisi olan yazabilirmi ?
Cnm ben onu daha bugün turgay karakaya nın asistanına whatsapptan sordum çift kat flep ilişkide daha zor yırtılmasını isteyenler içinmiş yoksa tek kat ile çift kattada aynı şekilde kanama oluyormuş yani isteğe bağlı diyor. Zor yırtılması daha inandırıcı olur diye düşünüyorum az bi fiyat farkı var zaten.

30 haziranda turgay beye karar verdim ama cift katmi tek katmi kararsiz kaldim fiyat farki fazla olmadıgi icin cift kat dahami iyidir bilemiyorum kararsizim hala bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…