İstanbul'da kızlık zarı dikimi randevusu aldım

Evet olabilir, yarın ameliyatım var uyuyamadım bu gece :)
Ben sonunda kontrole gittim ve hoca dikişlerin çok iyi tuttuğunu hiç bir problem olmadığını hatta ilişki esnasında canımın yanabileceğini ve zorlanacağımı söyledi. Bir de hayırlısıyla güzel sonuçlar aldık mı tammdır inşallah.

Çok mutlu oldum kontrolünün iyi geçtiğine yavaş yavaş kafama oturuyor dikim olayı sanırım bende senin doktora gideceğim :)

Siz Turgay Karakayaya yaptırmıştınız de mi ? Yaa böyle seyleri okuyunca içimde umut oluyor ama bi kızın da tutmamış ya bi de onu duyunca içimi bi korku sıkıntı kaplıyor. Ya allah düşmanımın başına vermesin bu sıkıntıyı.. Anlık bi hata ne kadar etkiliyor insanı

Çok mutlu oldum kontrolünün iyi geçtiğine yavaş yavaş kafama oturuyor dikim olayı sanırım bende senin doktora gideceğim :)
Ya doktor beyin ilgisi, psikolojik anlamda yaklaşımı çok iyi işinde de çok uzman gözüküyor ama tabi sonucu almadan da %100 öneriyorum diyemiyorum. Fakat sonucu mutlaka yazacağım.

Aynen Turgay hocaya yaptırdım. Kesinlikle haklısın insanın kafasında soru işareti, içindeki endişe azalsa da bitmiyor, bana kontrolde dikişler tutmuş hiç bir sıkıntı yaşamazsın dedi ona rağmen

2 kat olursa daha iyi olur. Zor yırtılırsa daha inandırıcı olur
Nasıl bir türsünüz siz ya?

Abi bırakın ne halt yediyseniz yiyin, sizi böyle kabullenecek adam bulun dürüst olun dolandırıcılık resmen bu yaptığınız.
Vicdanınız nasıl rahat edicek? İnanılır gibi değilsiniz...

Hayatınızdaki adama Açık açık söyleyin arada ciddi bir sevgi varsa kızlık zarı saçmalığının ne önemi var diktirmek nedir?

3 çocuk doğurdum ,ben de diktiricem kıymetli zarımı neyim eksik ,kocamla yeni ekşınlar yaşamak istiyorum hatta boşanıp tekrar mı evlensem :))) kız gibi !!! Perdesi hiç aralanmamis, sıfır kilometre ...offff çok feciiii. ..

Seninle evlenecek olan bey abiye çok üzüldüm ..İnşallah ilk gece namus kanı gelmez de yollar seni babanin evine

Böyle dolaplar cevirmesen de dümdüz anlatıp kabul edecek biriyle dürüst bir evlilik yapacak olsan kinamazdim. ..

Uzun süredir banlanmiyorum, bu gece benim banim gelmiş

İlişkide bolluk ne ola ki ,bereket manasında mi

Aynen Turgay hocaya yaptırdım. Kesinlikle haklısın insanın kafasında soru işareti, içindeki endişe azalsa da bitmiyor, bana kontrolde dikişler tutmuş hiç bir sıkıntı yaşamazsın dedi ona rağmen
Ben çok umutluyum, ameliyat öncesi şekil çizerek nasıl yaptığını anlattı, ameliyattada açıklamalar yaptı çok kafama yattı doktor beyin yöntemi kanamama ihtimali yok gibi düşünüyorum.

Hayırlı olsun canım benim çok sevindim peki genital bölgede sıkılık hissedebiliyor musun bakirlik hissi var mı fizyolojik olarak .

Ben çok umutluyum, ameliyat öncesi şekil çizerek nasıl yaptığını anlattı, ameliyattada açıklamalar yaptı çok kafama yattı doktor beyin yöntemi kanamama ihtimali yok gibi düşünüyorum.
Yorumlarıda anlattıkların bana çok mantıklı geldi şimdi nasıl hissediyorsun

Bende yarına randevu aldım kalıcı flep + vajina daraltma

Merhaba Arkadaşlar evlenmeden neredeyse 3 hafta önce kalıcı dikim ve daraltma yaptırdım ancak güvenemedim ve son gün sabah gidip dikiş attırdım ve o gün kanamam oldu ve oldukça dardı. Ancak dikkatli olun ilişkiden 2 gün sonra benim gördüğüm 2 tane ip vardı umarım eşim görmemiştir görse söylerdi heralde ipi aldım gündüz yapmamaya çalışın birkaç gün dil değdirmeyin ağzına gelebilir ip diğer ipi yıkanırken aldım.Allah herkesin yardımcısı olsun.

inandirici olmaya dvm biraz daha yalan sonuçta saygı sevgi içerisinde bir evlilik kurulucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…