İstanbul'da Fal - Falcılar

cocukluk arkadasimin onerisiyle ulasmistim pandemi zamaninda kendisine twitterdan. yuzyuze bakimda yapiyor yanilmiyorsam tam hakim degilim ama ne dediyse yaniltmadi beni her kritik donemimde kendisine giderdim elbette her konuda yorumlamasi mukemmel degil fakat randevuyu haftaya veriyor bana benim durumumda acil o kadar vaktim yok ayşil kayadan nasil bakim yaptirabilirim ozelden anlatabilir misin lutfen veya numarasini paylasabilir misin tesekkurler simdiden

bana da elmira numarasını verir misiniz

Başka forum konusunda da yazdım da. Ben Ayşile ikinci kez baktırdım 1 ay olmuştur arada. İlk falıyla çok çelişti
İlk falında olumsuz diyip yeni biriyle tanışcaksın dediği durum için çok olumlu baktı
O yüzden ben ona güvenmiyorum pek

Elmiranın numarasını Banada atarmısınız

normalde bende arayista degilim ama evlilik arifesindeyim ve benim icin cok onemli iki uc olay vardi,kendi falcim bana bir hafta sonraya randevu verdigi icinde arayisa girdim aysil hanima baktiracaktim sizin mesajinizi gorunce vazgectim.

arkadaslar ben de bayadır burayı takıp ediyorum ve açıkçası yeni kişiler arıyorum ama pek guvendiğim biri olmadığı için elim hep eskilere kayıyor hatta önerisi olan varsa bana yazabılır. ben bu ara ümit koç v ritaya baktırıyorum ikisi de anda en tutarlı olanlar(en azından bende, enerji olarak uyuyoruz).
rita iki ay önce işten cıkarılacağımı bildi. sen bu ara cok göze batıyosun dikkat et sanki bi tatile cıkacaksın dinleniceksin dikkatli ol göze batmamaya calış cıkarabılırler dedi ve 2 hafta önce işten cıkarıldım. anda hissettiklerinin coğu doğru cıkıyo bence. gelecekle ilgili 5 şey dıyorsa hepsi cıkar demiyorum hepsi de cıkmıyordur ama benim iş durumunu bildi rita. ve fiyat olarak da absürd bi ücret almıyor

evine mi gttnz telefonda mı baktı

Rita için olumlu konusulunca çok şaşırıyorum. Asla asla olmaz imkanı yok eğer olursa ara haber ver diye çok iddialı konuştuğu olay baktığı hafta olmuştu. O an modumu düşürdüğü ile kalmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…