İstanbul'da Fal - Falcılar

peki hic memnun kaldiginiz oldu mu? oneriye cok ihtiyacim var su an, kendi falcim bir hafta sonraya randevu veriyor ama benimde yakin zamanda baktirmam hatta hemen gerekli :KK43: sirf bu yuzden uye oldum lutfen mesajdan bana guvenilir birisini onerebilir misiniz kizlar
kendi falcınız kimdi memnun muydunuz acaba

kendi falcınız kimdi memnun muydunuz acaba
merhaba,enes bey’e baktiririm bir kac yildir ara ara. tarot acilimi icin konusucak olursam eger memnunum,her dedigi yuzde yuz dogru diyemem ama onemli durumlarimda bana hep isik olmustur

merhaba,enes bey’e baktiririm bir kac yildir ara ara. tarot acilimi icin konusucak olursam eger memnunum,her dedigi yuzde yuz dogru diyemem ama onemli durumlarimda bana hep isik olmustur
benim sorularımda öyle zaten,belli başlı konularda cevap almam lazım numarasını paylaşır mısınız

Telwedeki maviyakamozu denedim takır takır saydı olanı ucuz olunca beklemiyo insan. Olumsuz konuştu bu beni üzmüş olsa da bana kalırsa bu güne kadar en doğru ve isabetli yorumlayan o oldu. Hoşlandığım kişiyle ilgili maalesef ki iyi yorumlayan herkes yanıldı olumlu konuşup boş hayaller kurdurdular aylar oldu gelişme yok. Belki de bugüne kadar böyle bi yorum aradım rahatladım nedense. Beklemek umut beslemek baya zor.

X