İstanbul'da Fal - Falcılar

Selam kızlar gönül isterdi ki size çıkan çıkmayan patlayan fallarla geleyim ama bilen de oldu yüzden biraz iç dökmeli biraz da belki size faydası olacak bir yazı bırakacam. Çünkü benim fal bataklığım bugün sonlandı:)2 aydır eski sevgilimle ayrıydık. Falaepetidir astrocenterdır binnazdır cafa falcılarıdır hepsini denedim. Bu siteleri bile ilk defa duymuştum. Fal benim için kırk yılda bir baktırdığım öyle arkadaş ortamında bilen varsa aman bir kapatayım da bir şeyler desinler sohbet muhabbet olsun dediğim bir şeydi. Velhasıl ayrılınca herbirini denedim:) %99 u gelecek dedi vadeler verdiler belki de gelirdi bilemiyorum. Benim üç dört sorum olurdu zaten her falcıya. Bu süreçte başka kadınlar da girer mi hayatına flört ya da takılmalık tarzında soruyordum çünkü yeni bir ilişkiye başlamayacağını biliyordum. Bu sorum da o üç dört sorudan biriydi

Astrocenter uzay ve sezgi bu insanın gelmeyeceğini söylemişti hatta iki farklı numaradan aradım acaba yine aynı şeyleri diyecekler mi diye aynı şeyleri dediler:)Ama diğer herkes gelecek ve sadece flörtöz konuşmalar olursa olur onlar bile birkaç günlük olur demişlerdi. Beni en çok etkiyen bence en doğrusunu bilen binnazdaki elfin demetti. Bundan 12-13 gün önce ben adım atmıştım karşı tarafa ve orada söylediği söze varana kadar o kadın söyledi bana. Bu adam gerçekten bitirmiş ta ki sen yazıp kendi etkini on da hatırlatana kadar demişti. Bu etkiyle kafasında evet bir gün ciddi ilişki istersem ona döneceğim fikrini bırakmışsın öyle de olacak ama bu zaman alacak. Çünkü bu insan hayatını yaşamak istiyor yaşarken de asla sosyal medyadan paylaşım yapmayacak hiçbir ortak arkadaşınıza belirtmeyecek ama sen bir yerlerden göreceksin bence çok bakma üzülürsün demişti. Her şeyi gizli kapaklı olacak ve bir gün gerçek değeri ve sevgiyi özleyip kapını çalacak demişti. Ama bu yakın değil falına bakar bakmaz bu adam gelecek ama erken olmayacak dedim kendime dedi. Dediğim gibi bana kurulan cümleden ilişkinin nasıl gittiğine neyden kaynaklı gittiğine varana kadar o kadın demişti.

Ve ben bugün bir kadın olarak stalk gücümü acı deneyimimle kullandım:) tatile gitmişti ve bu gece gittiği mekanı bulup mekanın paylaştığı videolardan onu ve çevresindekileri gördüm. Geçen sene biz onunla tatile gitmiştik ilk defa. Güneşten yandığı için denize bir kere girebilmiştim yalnız kalmasın diye. Ve tüm tatili otelin havuz kenarında geçirmiştik dışarı çıkmadan gezmeden dolaşmadan bir kere kahve içmeye gitmiştik hakkını yemeyeyim:) benimleyken 28 yaşında ama ruhu yaşlı adamı bu sene en güzel tatil yerine gittiğini ,paraşüte bindiğini ,clublarda gezdiğini gördüm. Bir kere mekanda onunla dans ederken tamam şımarma diyerek beni durduran adamın çevresinde bugün özür dileyerek söylüyorum çok ucuz kişilerin kendini kaybedercesine dans ettiğini hatta onun da ilk defa dans ettiğini gördüm :)

İlişkiyi yaşarken onun düşüncesizliklerini dile getirdiğimde sen bu ilişkiyi sosyal medyadan gördüğün kişilere göre yaşamak istiyorsun diyen adam. Sosyal medyada değersiz paylaşımları olan kişilerin yanında tam karşısında duruyordu. Ben 3 yıllık ilişkimdeki adamı bu gece tanıdım ve 3 yılımın emeklerimin sevgimin değerimin çöp olduğunu gördüm. Falsepetindeki alaca Pera’ya bir kere fal atmıştım bana şey demişti. Bir insanı ondan ayrıldığın zaman tanırsın o zaman gerçek yüzünü gösterir. Öyleymiş gerçekten .. Sevgili güzel kadınlar. Hiçbir erkek için fal baktırmayın çünkü kimse size gerçekleri demeyecek siz hissedeceksiniz ve göreceksiniz belki erken belki geç. Ve giden hiçbir erkeği fal baktıracak kadar sevip beklemeyin . Giden paranıza yazık. Belki tüm erkekler ayrılınca böyledir bilemem ama böyle ortamlara giren oranın kokusu üstüne sinen hiçbir erkeğe bir daha eskisi gibi dokunup sevemezsiniz. Affetmeyin ve beklemeyin . Her zaman daha iyisi vardır . Ama en iyisi en değerlisi sizsiniz unutmayın .

şu cümlenin aynısını bir erkek olan dostum kızlar için demişti değmez hepsi aynı affetmeyin beklemeyin kızları diye o sıra çok kavga etmiştik okuyunca onu hatırladım :)
yaşadığın şeyleri zamanla illa ki atlatacaksın kendini kapatma hayata ama tabi bunun hissi acısı varkende dikkat et yanlış ilişkilere karşı çünkü o an insan anlayamıyor

Ben hep şunu diyorum, fal baktırmaya yönlendiren erkek sorundan başka bir şey getirmiyor. Hatta en son biri için bir kaç kişiye fal göndermiştim ve bunu yaparken sinir olmuştum, gerçekten seven net olan, isteyen biriyse sana zaten fal baktırma gereği hissettirmez zaten bekletmez veya kafanda soeu işareti bırakmaz. Benim için test ölçütü artık, fala yöneliyorsam hayır yoktur olumsuzdur diyorum. Elfin Demet’te 5-6 sene önce ben de aynı şeyi yaşadım bu arada. O hayatında biriyle alakalıysa birebir çıkıyor ama yeni birini gördü mesela öyle biriyle hiç tanışmadım. Ama aynı sendeki gibi karşı tarafın söyleyeceği cümlelere kadar bilmişti özellikle ilk 2 falında söylediği sırayla yaşadık olayları ve genel şeyler değildi. Senin sevgilin bana birini hatırlattı davranış olarak, merak ettim Boğa burcu mu acaba?

istanbul nişantası symbol cafe....

425 tl tarot

dogu dıye bırı vardı ona baktırdım ınanılmaz ıyıydı. ama mirza ya gideceğim bir dahakine. ondan daha çok bahsettiler

Çok merak ettim Azra ve Alya ya da baktırdınız mı bu süreçte ve onlar da gelecek diyenlerden miydi?

Keşke boğa burcu olsaydı ama koç burcuydu o ben de akrep. Zaten bu iki burç kolay kolay anlaşamaz. Bu arada baktırdığım diğer kişiler sadece sosyal medya üzerinden yazışma görmüştü ve bilemediler.

Çok merak ettim Azra ve Alya ya da baktırdınız mı bu süreçte ve onlar da gelecek diyenlerden miydi?
Alya süreci hiç bilememişti hatta bununla ilgili yazım da var ama Allah var aldatma olacak demişti onu bilmiş diyebilirim. Azra’yı ben çok severdim hala da severim gerçi:) Ben o ortamda gördüğüm bir kızı iki gün önce Azra’ya sormuştum. Konuşmalar var ama kesilmiş kızın da beklediği başka bir erkek var duygusal çöküntüde görünüyor demişti ama ahh Azra hiç de öyle değildi gördüklerim:) ama Azra’nın bildiği şeyler de oldu o yüzden iyi değil diyemem.

şu cümlenin aynısını bir erkek olan dostum kızlar için demişti değmez hepsi aynı affetmeyin beklemeyin kızları diye o sıra çok kavga etmiştik

Aslinda Koc Akrep cok anlasir uzun sureli beraberliklerde, ben cok duydum bu iki burcu ikisinin de yoneticisi Mars cunku. Koc erkegi icinden geldigi gibi davranir aslinda su anda da icinden geldigi gibi davraniyor gercekten, ates grubu burclari bir de bencil olduklari icin kendileri ne isterse onu yapiyorlar. Bana hatirlatti dedigim kisinin burcu Boga ay burcu Aslan'di, herhalde o da Aslan'dan daha cok etkileniyordu, o da ates grubu bir burc.

Bencil insanlardan uzak durmak gerekiyor çünkü kimse değişmez kolay kolay. Hayatın onları yorması ,kafalarının taşlara değmesi gerekiyor. Koç ve akrep dediğin gibi Mars etkili aralarında tutku yoğun oluyor belki de bunca yıl o tutmuştu bizi bilemiyorum. Ama ikisi de baskın burç ona da her şeye tamam diyen birisi gerekiyordu. Hangi burç olursa olsun dediğim gibi bencil insanın kendisi dışında kimseye faydası olmaz değişmezler de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…