İstanbul'da Fal - Falcılar

nasıl bu kadar fark olabiliyor ya ben 10 dakika dolsunda telefon kapansın diye dakika sayıyodum cudinin o kadar kötüydü bende

Hhaha benim fala öyle yerden nokta atisiyla girdi ki yarım saat sürdü. on dk bedava ile baktirdim ama yine bir ton ödedim sırf kapatamadigim icin karakter analizi o anki durum düşünceler filan 15-20 dk bakıp bilince fal sonrasi ben iç dökme seansına çevirdim dertleştik öyle kapadım dogrulayabildim ve vadesiyle de çıktı.

Ben de geçen ay 10 dakikası bedava sonra 1 eur olaak baktırmıştım, 11 dk sürmüş 36 liraya gelmişti bana. 11 dk tam geldi zaten, çok nokta atışlı diyemem ama bence geçmiş anı iyi yorumluyor bir de faldan sonra iyi hissettim enerjisi iyiydi belki bioenerji vs gibi bir şeyi vardır. pozitif enerji aldım, şifa olsun umarım gibi bir şey soyledi kaparken bir de o dikkatimi çekti garip çünkü tam da iyi enerji aldım diye düşnürken. Bazı yorumcular enerji çalışması falan yapıyor sanırım öyle bir şey olabilir. Vade verdi ama net değil, 5 li vade demişti 5 gün değil ama 5 ay da olmaz demişti 4 hafta geçti bilmiyorum mantıklıydı söyledikleri ama çıksa bile tekrar baktıramam astrocenter çok pahalı, promosyon olmasa baktırmazdım.

Cudi bana da 7 li vade verdi 7 gün değil ama 7 ayı da bulmaz dedi üç haftayı geçti bana da iyiydi ama beğenmeyen de çok

Bana 4lu vade ama bir ayi gecmemesi gerekiyor dedi. o ay içinde ayın 14unde oldu
enerjisi filan çok çok iyi. enerji konusunda benim için tek. elena ve gülü de hep söylerim çıktı diye ama onun enerjisi gibi değil onlar.

Cudiyi ben de begenmistim ama kayit olmadigi icin sadece begendigim aklimda kalmis temmuzun basinda baktirmistim 9lu vadeler demisti buyuk ihtimalle vadesi tutmustur ama rastgele

Ben baktırmadım ama fala ilk sardığım zaman çok araştırdım çok memnun kalmış baktıran herkes kredisi çok yüksek geldi bana bir online fala göre baktırırsanız yazar mısınız
Baktırdım baya olumsuz acımasız bi yorum olmuş haklı benim durumum için. Sadece dün de Azra’ya baktırmıştım o da tam tersi şeyler söylemiş o yüzden kafam karıştı

Siz bilgi verdiniz mi adamın yaptıklarını yoksa kendisi mi söyledi
Ben bilgi verdim ona göre yorum yaptı biraz önyargılı olabilir birde sadece çektiğim kartlara yorum yaptı ben odaklanarak pek seçemiyorum kartları. Astrocenter da falcılar kendi kart çektiği için bana daha güvenilir geliyo Azra’ya durumu anlatmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…