İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar ben bir şey fark ettim ahuya baktıranlar bir bakabilir mi ? Falsepetinde ahu yaldız ile amine Altun’un sesleri baya baya aynı . Hatta iddialıyım ikisi aynı kişi . Amineye baktırmadım ama hakkında kısmında sesini dinledim ahu yaldız bu yani bildiğiniz sadece sesini az değiştirmeye çalışmış . Ahudan hiç beklemezdim valla ne hileler dönüyor ya
Ya ben ikisine de baktırmıştım Aminenin yorumunu dinledim daha ince bir sesi var bence aynı kişi değil

Kızlar bir yolun vardaki berk nasıl sizce
Bana bi tutarlı bi tutarsız gibi geliyor da diğer yorumculardan yanda benim düşündüğümden farklı yorum yaptığı önemli şeyelr var? Ne dersiniz hiç teyit eden oldu mu çıkan ya da çıkmayan yanlış bildi diyen?

Kızlar bir yolun vardaki berk nasıl sizce
Bana bi tutarlı bi tutarsız gibi geliyor da diğer yorumculardan yanda benim düşündüğümden farklı yorum yaptığı önemli şeyelr var? Ne dersiniz hiç teyit eden oldu mu çıkan ya da çıkmayan yanlış bildi diyen?
Berk’le mars bana birebir aynı yorumu yapmışlardı birbirilerinin yorumlarını görüyorlar mı bilmiyorum ikisi aynı sitede. Anlık nokta atışları var Berk’in verdiği vade dolmak üzere ve hiçbir gelişme yok. Mars’a da yeni attım önceki falın aynısını yazmış nerdeyse beğenmedim bu defa. 👎🏻

kızçelerim....yine fallara düştüğümüz şu günlerde deneyimlerimi sizinle paylaşmayı bir borç bilirim :)))
bu arada eski üyeydim ben kapattım eski hesabımı...safiyelermiş demetlermiş ayşe ablalarmış hepsine gidip zamanında fallar baktırdım...yeni üye olduğum görünüyor diye reklam yapıyor gibi düşünceler olmuşmasın diye kimseye numara paylaşmayacağımı baştan belirteyim...
fatma abla kızıltepede bizzat gittim ama öyle anlattıkları kadar mı bilemedim...iyiydi evet ama şahane de diyemem...büyü işleri de yapıyormuş...
neval hanım çok iddalı ama bir o kadar kötü enerjili bir hanım yüz yüz emin olduğum konularla ilgili tam tersi konuştu sevmedim..boşa para ve zaman kaybı...
laf cafe andaç aslında severim epey zamandır gitmemiştim...ya yorgundu yada o gün enerjimiz tutmadı..orta derecedeydi diyelim...sabah erken saatlerde gidip ilk sıralarda baktırmak lazım bence...
göker onada eskiden beri baktırırdım...anda iyiydi..detayları baya bildi...sonuç olumsuz dedi bakalım vadeleri var dün baktırdım...
hacer hanım.. bi kere burda reklamını yapan arkadaş yaşlı demiş alakası yok 50.lili yaşlarda bir hanım..yalandan 5 dakika baktı sende büyü var dedi... bozdur dedi yoksa bilmem kaç paraya benim hocam var bozar dedi :)))) tırt sakın diyim bulaşmayın...
bahriye abla var gaziosmanpaşada anı olayları bildi..üç harflileri var..kısa bakıyor..bizim aramızda samimyet var o yüzden dostane gittiğim biridir..anlık olarak iyidir...
erayı buldum kadıköydeymiş...gitsem mi bilmiyorum...
bugün berk diye bir çocuğa baktırıcam onunla ilgili yorum yazarım mutlaka...zaten muhtemelen de ara verip beklerim olacakları...
he birde sarmaşık cafe hasan abi var..oda olayları gidişatı iyi bildi ama çok üstün körü ve kısa bakıyor..detay detay anlatmadığı için fal sonunda ee şimdi iyi miydi kötü müydü bu diyorsunuz...
şimdilik böyle sevgiyle kalın
Gaziosmanpaşadaki falcı başkalarına da bakıyor mu

Ya kızlar anda cidden mükemmel diyeceğiniz bi falcı var mı online olur yüz yüze olur ne bileyim cidden neler yaşadığımızı falan ayrıntılarıyla görebilsin gelecekle hiç ilgilenmiyorum bilinebileceğini düşünmüyorum şu anda karşımdakinin hislerini gerçekten bilebilse yeter

Ben her fal baktırdığımda rüyamda yığınla yılan görüyorum var mı benim gibi kabus gören merak ettim. Fal olayına son vermem gerekiyor galiba 😞

Merhaba İstanbul'daki tüm falcı tecrübelerimi yazmak istiyorum
Cafe laf Çiğdem:geçen yıldan beri baktıriyorum yüzde 80 i tuttu hala söylediği ve çıkmayan şeyler var vadesi tutmayabilir demişti
Symbol Serkan anlık iyi biliyor ama dediği şeylerde gelecek için bana tutmayanlar vardi
Cafe laf Andaç : olumsuz baktı biraz ama dedikleri daha çıkmadı
Symbol cafe toprak :hiç cikmayan falcilardan
Kadınlar kahvesi Meryem: Bu da hiç tutmadı hatta anlık da bilemedi
Güneşin oğlu serdar : enerjisini çok sevdim beni etkiledi ama çıkmadı
Kadıköy'de mihrace: çok pembeci geldi bana birkaç şey çıktı ama pek içime sinmedi
Bende kiler bu öneri uzerine gidecek birini ariyorum

Cafe laf Çiğdem:geçen yıldan beri baktıriyorum yüzde 80 i tuttu hala söylediği ve çıkmayan şeyler var vadesi tutmayabilir demişti
Symbol Serkan anlık iyi biliyor ama dediği şeylerde gelecek için bana tutmayanlar vardi
Kadıköy'de mihrace: çok pembeci geldi bana birkaç şey çıktı ama pek içime sinmedi
laf cafe çiğdem telefonda bakıyor mu

Bunların hepsi aynı yorumlar benim içind geçerli Çiğdem ve Birgül birgüle telefondan bakmıyorum çiğdemin yarısı ama favorilerim arasında Çiğdem ve Birgül sadece çiğdeme sıra bulmam çoooook zoooor ama isteyene irtibat veririm DM atın. Fakat bende yeni birine baktırmak bir türkü birini bulamadım İstanbul’da hepsini denedim mesela dışarda fal yazan bi yer olsa yine giriyorum ama sonu hüsran :d neyse Çiğdem ve Birgül devam Çiğdem birde artık daha kısa bakıyor sanki

Ya kızlar anda cidden mükemmel diyeceğiniz bi falcı var mı online olur yüz yüze olur ne bileyim cidden neler yaşadığımızı falan ayrıntılarıyla görebilsin gelecekle hiç ilgilenmiyorum bilinebileceğini düşünmüyorum şu anda karşımdakinin hislerini gerçekten bilebilse yeter
Dm atın bana

X