İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya ben ikisine de baktırmıştım Aminenin yorumunu dinledim daha ince bir sesi var bence aynı kişi değil

Kızlar bir yolun vardaki berk nasıl sizce
Bana bi tutarlı bi tutarsız gibi geliyor da diğer yorumculardan yanda benim düşündüğümden farklı yorum yaptığı önemli şeyelr var? Ne dersiniz hiç teyit eden oldu mu çıkan ya da çıkmayan yanlış bildi diyen?

Berk’le mars bana birebir aynı yorumu yapmışlardı birbirilerinin yorumlarını görüyorlar mı bilmiyorum ikisi aynı sitede. Anlık nokta atışları var Berk’in verdiği vade dolmak üzere ve hiçbir gelişme yok. Mars’a da yeni attım önceki falın aynısını yazmış nerdeyse beğenmedim bu defa.

Gaziosmanpaşadaki falcı başkalarına da bakıyor mu

Ya kızlar anda cidden mükemmel diyeceğiniz bi falcı var mı online olur yüz yüze olur ne bileyim cidden neler yaşadığımızı falan ayrıntılarıyla görebilsin gelecekle hiç ilgilenmiyorum bilinebileceğini düşünmüyorum şu anda karşımdakinin hislerini gerçekten bilebilse yeter

Ben her fal baktırdığımda rüyamda yığınla yılan görüyorum var mı benim gibi kabus gören merak ettim. Fal olayına son vermem gerekiyor galiba

Merhaba İstanbul'daki tüm falcı tecrübelerimi yazmak istiyorum
Cafe laf Çiğdem:geçen yıldan beri baktıriyorum yüzde 80 i tuttu hala söylediği ve çıkmayan şeyler var vadesi tutmayabilir demişti
Symbol Serkan anlık iyi biliyor ama dediği şeylerde gelecek için bana tutmayanlar vardi
Cafe laf Andaç : olumsuz baktı biraz ama dedikleri daha çıkmadı
Symbol cafe toprak :hiç cikmayan falcilardan
Kadınlar kahvesi Meryem: Bu da hiç tutmadı hatta anlık da bilemedi
Güneşin oğlu serdar : enerjisini çok sevdim beni etkiledi ama çıkmadı
Kadıköy'de mihrace: çok pembeci geldi bana birkaç şey çıktı ama pek içime sinmedi
Bende kiler bu öneri uzerine gidecek birini ariyorum

laf cafe çiğdem telefonda bakıyor mu

Bunların hepsi aynı yorumlar benim içind geçerli Çiğdem ve Birgül birgüle telefondan bakmıyorum çiğdemin yarısı ama favorilerim arasında Çiğdem ve Birgül sadece çiğdeme sıra bulmam çoooook zoooor ama isteyene irtibat veririm DM atın. Fakat bende yeni birine baktırmak bir türkü birini bulamadım İstanbul’da hepsini denedim mesela dışarda fal yazan bi yer olsa yine giriyorum ama sonu hüsran :d neyse Çiğdem ve Birgül devam Çiğdem birde artık daha kısa bakıyor sanki

Dm atın bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…