İstanbul'da Fal - Falcılar

İnşallah size iyi söylediği her şey olsun
Enerjileri herkesin aynı olmuyor tabi mükemmel falcı yok o kesin :)
Bana iyi bir şey söylemedi karşı tarafla ilgili tahmin ettiklerimi o söyledi.Söylediği hiç iyi bir şey yoktu hattaGerçekten hayatımın çok kötü bir dönemi

Bana iyi bir şey söylemedi karşı tarafla ilgili tahmin ettiklerimi o söyledi.Söylediği hiç iyi bir şey yoktu hattaGerçekten hayatımın çok kötü bir dönemi
Bazen gerçekten üst üste geliyor, özellikle yaz aylarında aşk acısı hiç çekilecek psikoloji değil
Büşra dedi diye öyle olcak hali yok ama
Sizin iç sesiniz önemli ama olaylar olumsuz olunca insan içinde bile her şeyi kötü görmeye başlayabiliyor biraz olumlu düşünüp inanmaya çalışın biliyorum zor ama kendinize iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın

Çok teşekkür ederim cümleleriniz iyi geldi.Umarım sizin de güzel gönlünüzden geçenler gerçek olsun

nerimana fal baktırıp çıkan var mı? nermin diye de geciyor olabilir. bana anda söyledikleri çıkmış mart ayında baktırmışım. fakat çok gelecek söylememiş o zamanki dedikleri çıkmış.

Özelden nosunu verirmisiniz

Eger fal sepetindeki mars dan bahsediyorsan asla tutmadi bende vadesi

Damla bana birkaç güne işin hallolur diye fısıldadır bana dedi : D
bunu 8 nisanda söyledi hiçbir şey yok ortada kaç ay geçmiş bence çok takmaya gerek yok onu
Damlayı bu kadar övmüşlerdi bende de tam bir fiyaskoydu..hiçbirşey bilemedi ve öyle saçmaladıki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…