İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar büşraya baktırdım kahloo cafe sanırım,bana tek olumsuz yorum yapan o oldu,zaman da verdi bilmiyorum moral bozucu oldu

Ben büşradan memnunum cumartesiye tekrar randevu aldım. Bayramdan önce en son baktırdım hastane işiniz çok olcak dedi annem bacağını kırdı bayramda ogünden beri hastanelerdeyiz 😂😂 deryayıda denemek isterim numarasını iletirseniz
Büşranın tek tutturabildiği kişi sizsiniz sanırım onun dışında görmedim

Kızlar büşraya baktırdım kahloo cafe sanırım,bana tek olumsuz yorum yapan o oldu,zaman da verdi bilmiyorum moral bozucu oldu
Ben ona baktırdım çok alakasız saçma yorumlar yaptı bana sağlıkçısınız dedi hayır diyince o zaman hastane işiniz çok dedi ona da yok diyince annenizle gideceksiniz dedi ailemden ayrı yaşıyorum iş değişikliği yapacaksınız güzel bir işe gireceksiniz dedi ben senelerdir devlette çalışıyorum zaten kesinlikle moralinizi bozmayın

Ben ona baktırdım çok alakasız saçma yorumlar yaptı bana sağlıkçısınız dedi hayır diyince o zaman hastane işiniz çok dedi ona da yok diyince annenizle gideceksiniz dedi ailemden ayrı yaşıyorum iş değişikliği yapacaksınız güzel bir işe gireceksiniz dedi ben senelerdir devlette çalışıyorum zaten kesinlikle moralinizi bozmayın
Bana cildinde kuruluk var dedi yok dedim az su içiyorsun dedi bu kısım doğru sonra hayatındaki tek sağlık sorunu bu dedi, aksine başka bi sorunum var. Sadece sorduğum bi kızı fiziken o kadar net tarif etti ki bir de mağlum baktırdığım kişiyi o yüzden olası fal sonucundan kötü etkilendim baya başım ağrıdı enerjisinden yattım o derece

Bana cildinde kuruluk var dedi yok dedim az su içiyorsun dedi bu kısım doğru sonra hayatındaki tek sağlık sorunu bu dedi, aksine başka bi sorunum var. Sadece sorduğum bi kızı fiziken o kadar net tarif etti ki bir de mağlum baktırdığım kişiyi o yüzden olası fal sonucundan kötü etkilendim baya başım ağrıdı enerjisinden yattım o derece
Cilt kuruluğu birçok insanda var az su içmek de öyle bunları bana dese bende de tutmuş olurdu arkadaşım ile baktırdık cidden ikimize de bir tane tutan bir şey yok

nemlendirici de önerseymiş 😁

çok yakın tarih için bişey dedi, olursa da olmazsa da yazıcam ama inş olmaz çünkü sonucundaki olumsuzluğa hepten çekilirim 🥹
Cilt kuruluğu birçok insanda var az su içmek de öyle bunları bana dese bende de tutmuş olurdu arkadaşım ile baktırdık cidden ikimize de bir tane tutan bir şey yok

Ben büşradan memnunum cumartesiye tekrar randevu aldım. Bayramdan önce en son baktırdım hastane işiniz çok olcak dedi annem bacağını kırdı bayramda ogünden beri hastanelerdeyiz 😂😂 deryayıda denemek isterim numarasını iletirseniz
Khloo fal evi değil mi Büşra? Çoğunluk çok kötü yazmış hiç tutmamış demişler.

Hahaha ben bir de bilecekmiş gibi detay şeyler söylemiyorlar mı ona çok gülüyorum. Bu ne kendine güven. Bir de bu kadar hayır tutmadı demişsiniz iade vermeliydi bu durumda, iadeye yanaşmayan falcı da sevmiyorum belli ki tutmamış işte biraz gururlu olmalası lazım. Birine fal baksam falcı olsam böyle karşımda her şeye hiç alakası yok dese ben o zaman tutmadı enerjimiz iade edeyim derim.

Ben açıkçası Büşra’nın arkadaşı falan olduğunuzu düşünüyorum ara ara gelip burada insanlara telefonunu ışık hızıyla gönderiyorsunuz tutan da pek olmadı. Neyse ben şikayet ettim zaten.

Hahaha ben bir de bilecekmiş gibi detay şeyler söylemiyorlar mı ona çok gülüyorum. Bu ne kendine güven. Bir de bu kadar hayır tutmadı demişsiniz iade vermeliydi bu durumda, iadeye yanaşmayan falcı da sevmiyorum belli ki tutmamış işte biraz gururlu olmalası lazım. Birine fal baksam falcı olsam böyle karşımda her şeye hiç alakası yok dese ben o zaman tutmadı enerjimiz iade edeyim derim.
Aynen öyle arkadaşım da yanımda baktırdı bir tane şey bile tutmadı yaklaşık bir aydır bir sürü fal baktırdım en alakasız olanıydı o zamanlar bir yorumda yine bahsedilmişti bir kişi üç tane falcıdan bahsetmiş biri buydu sazan gibi atlamıştım 😁😁 ben de arkadaşı falan olduğunu düşünüyorum bu kadar alakasız şeyler söyleyen biri kesinlikle kimseye öyle tutturamaz

Bu arada kızlar bu bir ayda çok fal baktırdım geneli Ağustos sonu vade verdiler o yüzden bekliyorum Ağustos sonunda yazacağım çıkanları öneriniz varsa alırım 🙏🙏

Ben açıkçası Büşra’nın arkadaşı falan olduğunuzu düşünüyorum ara ara gelip burada insanlara telefonunu ışık hızıyla gönderiyorsunuz tutan da pek olmadı. Neyse ben şikayet ettim zaten.
Memnuniyet belirttiğimizde neden direk arkadaşı olarak yaftalandığımızı anlamıyorum. Safiyeye ve damlayada baktırdım burdaki önerilere dayanarak. Memnun kaldığım yerler oldu kalmadığım yerler oldu onlarla ilgilide yorumlarımı yaptım. Sanırım sizde damlanın yakınısınız ? Bende sizi şikayet edeyim

herkes herkesten memnun kalacak diye bir kural be kaide yok sevgili kulüp üyeleri. Kadınlar olarak burda Deneyimlerimizden,memnunun kaldıklarımızdan yada hiç memnun olmadıklarımzdan bahsediyoruz. Burada büşra haricinde bikaç tavsiyem daha oldu güncel olarak başlığı takip edenler bilir. Burada herkesi memnun edebilecek tek bir falcı yok hiç bir zamanda olmayacak. Kimimiz berki beğeniyoruz,kimimiz safiyeyi,kimimiz cudiyi,kimimiz damlayı.bende anda ve verdiği vaadelerde en çok tutturan büşra oldu memnuniyetimi paylaştım isteyenlerede iletişim konusunda destek oldum. Kimseyi zorlamadım herkes gibi deneyimlerimi paylaştım. Sizin deneyimlerinizide deneyimledim memnun kaldıklarım olduğunda gene burda yorumumu yaptım. Tekrar ediyorum hepimizi memnun edecek bir falcı asla olmayacak bu konuda hep fikir ayrılığı yaşayacağız kızlar

Cok fal baktiranlar arada ara verip deste sec videolariyla oyalanabilir bence.Ben mesela Cans Tarot severim yerli kanallardan tek onu takip ediyorum uzun zamandir baya uyuyor yorumlari, kartlari falan da cok guzel sohbeti falan da guzel eglenceli oluyor. Son donemde de Tarot La Voisin diye bir kanali kesfettim yeni onda da ara ara tuttu bazi seyler o da fena yorumlamiyor en azindan sadece kart anlamindan gitmiyor.

Cok fal baktiranlar arada ara verip deste sec videolariyla oyalanabilir bence.Ben mesela Cans Tarot severim yerli kanallardan tek onu takip ediyorum uzun zamandir baya uyuyor yorumlari, kartlari falan da cok guzel sohbeti falan da guzel eglenceli oluyor. Son donemde de Tarot La Voisin diye bir kanali kesfettim yeni onda da ara ara tuttu bazi seyler o da fena yorumlamiyor en azindan sadece kart anlamindan gitmiyor.
Kuş tüyünü de ben önerebilirim 🌸

Kızlar iyi geceler biraz önce telwedeki ronandan yorum aldım. Çok değişik detaylar bilmiş gelecek çıkar mı bilmiyorum ama an ve geçmiş benim çok hoşuma gitti sizlere de haber vermek istedim

Bana da 3.şahıs için fizik olarak tam tarif verdi ama kızın duyguları konusunda yanıldığını düşünüyorum.Susuzluk benim için de söyledi.Onun dışında karşımdaki kişiyi çok iyi analiz etti ve pembe tablocu değil.

Bana da 3.şahıs için fizik olarak tam tarif verdi ama kızın duyguları konusunda yanıldığını düşünüyorum.Susuzluk benim için de söyledi.Onun dışında karşımdaki kişiyi çok iyi analiz etti ve pembe tablocu değil.
Büşrayla ilgili çok olumsuz yorum var yukarıda görebilirsiniz ben çok yeni baktırdım her şeyi geçtim tüm gece başım ağrıdı enerjisini sevmedim ortalama aynı şeyleri söylemiş birçok kişiye

X