İstanbul'da Fal - Falcılar

Bence de alya daha iyi, fakat alyaya en son baktirdigimda önceki falimizi acip dinlemis sanirim, önceki falda benim anlattigim ve kendi söyledigi cok spesifik seyleri böyleydi dimi diye tekrar söyledi hep hani sanki hicbir seyi unutmamis hatirliyo gibi. 2 fal arasinda da 1 ay falan var, onca kisiye bakiyolar, o yüzden sanmiyorum ki gercekten hatirlasin, benim randevu istegi gidince acip önce bi eskiyi dinledi sanirim

Kayit olmuyor ama nasil dinleyebilir ki? Biz bile dinleyemiyoruz

Kayit olmuyor ama nasil dinleyebilir ki? Biz bile dinleyemiyoruz
Ben sakayla karisik gülerek "aa her seyi hatirliyosunuz, önceki fala baktiniz heralde" falan dedim gülerek, kendi de yok kayitlara bakmadim dedi. Kayit diye bisey var demek ki bakmadim dedigine göre.. Ama siz de yok diyosunuz bilmiyorum valla, neyse cok önemli degil zaten de bana biraz ekstrem geldigi icin söyleyeyim dedim burda

Telefondan bakiyolar ya biz dinleyemiyoruz diye biliyorum. Sizde kayit var mi mesela? Alyaya bi kere baktirdim bana tuhaf geldi o kadin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…