İstanbul'da Fal - Falcılar

ILk defa boyle bir sey yaptigini gordum. bir haftaya kadar bakar kesin merak etme. Demek ki kotuye yormak istemedi bir de karsilikli bakmayacagi icin, yani ilk falinda canli telefonda bakmasi daha iyi olur bence moral bozacak bir sey yok.

ILk defa boyle bir sey yaptigini gordum. bir haftaya kadar bakar kesin merak etme. Demek ki kotuye yormak istemedi bir de karsilikli bakmayacagi icin, yani ilk falinda canli telefonda bakmasi daha iyi olur bence moral bozacak bir sey yok.
Sağol canım son mesajıma cevap da vermedi iade yok bilmiyorum geçen de duygu denizin patlayan fallarından sonra allahın gücüne gidiyo baktırma işte derken sabah mesajı görünce modum düştü belki de bi şekilde teslim olmak gerekiyor bi yerde de merak duygusu hep dürtüyor işte

Yok Damla pozitif biri bence zaten karsilikli baksa daha iyi olur ilk oldugu icin enerji de alamayinca yorumlamak istemedi simdilik bence. Iade eder veya mutlaka bakar, o konuda guvenilir biri.

Damla nereden bakıyor bir de ona baktırayım çoğunu denedim

Kızlar falciiiii buldummmmm bitane telefondan bakiyor görüntülü ariyor
Geçmiş çok iyiydi boşandığım Doğum yaptigim seneyi bildi
Babamın vefatı ettiği seneyi bildi.
Anlık durumu ve karşı tarafı güzel analiz etti.
Gelecek beklemede olumlu konustu.
Denemeye değer. Isteyen olursa numarasini gönderebilirim.

Gecmisi iyi bilen gelecegi cok bilemiyor ama diger yorumcularla ortak konustuysa cikabilir tabi. Fiyati ne kadar?

Gecmisi iyi bilen gelecegi cok bilemiyor ama diger yorumcularla ortak konustuysa cikabilir tabi. Fiyati ne kadar?
Inanin 2 aydır hata tam tarih vereyim 9 mayıstan beri fal baktiriyorum. Çoğunlukla astrocenterde baktırdım orda 2 kişi hariç gerisi olumlu konuştu.
Bu telefonda baktırdığım kişide olumlu konuştu ama direk benim için önemli seneleri bilince ve Bi kaç tane daha nokta atışı olunca hoşuma gitti.
Verdiği vade beklemede. Ama geneli zaten temmuz sonu ağustos başı dedi benim için.
300 tl baktı görüntülü arıyor 20 dk falan bakıyor.

Bana numarasını yollar mısın canım?

Uygunmus fiyati cikarsa yazar misin? Cikarsa ben de ilerleyen donemlerde denerim belki. Ismi nedir bir de, unutmayayim sonra sorarim :)

Ben büşradan memnunum cumartesiye tekrar randevu aldım. Bayramdan önce en son baktırdım hastane işiniz çok olcak dedi annem bacağını kırdı bayramda ogünden beri hastanelerdeyiz deryayıda denemek isterim numarasını iletirseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…