İstanbul'da Fal - Falcılar

Gelecek, bireysel kararlarımızla irademizle değişiyor görüldüğü gibi

Fal sepetinde ilke şaşmazları deneyeniz oldu mu acaba ? 17 dk lık ses atmış nefes almadan döktürmüş . Geleceği falan bilmiyorum beklentim de kalmadı ama anlıkta hiçkimsenin demediği birkaç şeyi demiş .

spesifik bi soruyu bilen ve tam aksini yaşadığım birşey oldu kızlar
fal sepeti duygu denizin tam aksi şekilde gelişti, çok iddialı konuşmuştu bilinçaltı okuması bile doğru değilmis
symbol serkanın dediği gibi bir gerçek olduğunu öğrendim duygu baya gümledi

17 dakika mi??? Anlik nasildi peki? 17 dakika helal be

Canım eski yazışmalarda kayboldum iyice :,) karşı tarafın duygularını bilme konusunda ve yakın gelecekte başarılı mı?
Bence iyi, ben bu kadına yıllardır ara ara atmışım. Falı bırakmıştım yani çok nadir baktırıyodum benim bırakmam o, gene fena durumdayım. Neyse bu kadın aklımda olmayan yaşayacağım bi sıkıntıyı söylemiş. Yaşadım da şu an onun üstüne tekrar attım

17 dakika mi??? Anlik nasildi peki? 17 dakika helal be
Ben de şaşırdım ne anlatmış olabilir bu kadar dedim ama kadın konuşurken ııııı lamıyor bile nasıl takılmadan hızlıca anlatmış anlamadım . İlişkiyi ve karşı tarafı çok iyi anlattı. Arada geçen mevzuları . Ben öylesine bakayım demiştim ama anda bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim . Gelecek zaten Allah’a emanet onda kimseye güvenmiyorum

İlk kez duydum adını. Ne falı baktırmıştınız?

İlk kez duydum adını. Ne falı baktırmıştınız?
Tarot baktırdım ben . Bir insanda olabilecek genel geçer özellikleri demeden detaylı detaylı anlatmış . Ailevi sorunu bilmiş . Fotoğrafta genç birinin fotoğrafı var ama yaşı daha büyük 35-40 arası bir yaşta sanki . Seste söylemiş bu işi yıllardır yapıyorum ama burada yeni sayılırım diye belirtmiş . Ben beğendim fiyatı yüksek olmadığı için denenebilir bence

Siz mi soru sordunuz kendisi mi anlattı?

Astrocenter Kağan Ateşe baktıran var mı ya da söylediği çıkan
Sakın baktırma arkadaşım baktırmıştı ona evli olmasına rağmen hayatında kimse yok görünüyor ama bilmem ne zaman şu burçta birisi girecek demiş kız onu duyunca telefonu şak diye kapatmış zaten

Baktırma hatasında bulundum ve banada aldatılıyorsun tarzı bi yorum yaptı birde aşkımlı falan konuşuyor üslubunu sevmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…