İstanbul'da Fal - Falcılar

Vade vermemişti. Dün olunca olay hemen yolladım. Bugünde indirimi görünce ek soru sorarak yolladım. O kadın hisli ya, bugün zaten kaç farklı fal attım saymadım😂
Benim gonderdigim son fali acayip iyiydi. Vadesi daha gelmedi ama yakin. Ondan once kendisine su ve katina da gondermistim farkli zamanlarda. Acaba taniyinca ona gore yorum yapiyo mu diye merak ediyorum. Cunku onceki yorumlardan etkilenmiyosa gayet iyi bakiyo

Benim gonderdigim son fali acayip iyiydi. Vadesi daha gelmedi ama yakin. Ondan once kendisine su ve katina da gondermistim farkli zamanlarda. Acaba taniyinca ona gore yorum yapiyo mu diye merak ediyorum. Cunku onceki yorumlardan etkilenmiyosa gayet iyi bakiyo
Bence etkilenmiyor. Hiç olmayacak dediğim bişeyi söylemiş kadın, sadece yazımı özensiz.

Bence etkilenmiyor. Hiç olmayacak dediğim bişeyi söylemiş kadın, sadece yazımı özensiz.
Bana da berk oyle yapiyo. Hayir a degil b diye diretmistim (aslinda a) ama berk a diye diretiyo ve onun dedigi dogru. Berk anlikta iyi ben de. Marsta iyiydi de dedigim gibi onceki fali cok iyiydi. Soru da cok sormam ama dedim acaba etkileniyo mu onceki yorumlardan bi emin olamadim. Tesekkurler 💖

Bana da berk oyle yapiyo. Hayir a degil b diye diretmistim (aslinda a) ama berk a diye diretiyo ve onun dedigi dogru. Berk anlikta iyi ben de. Marsta iyiydi de dedigim gibi onceki fali cok iyiydi. Soru da cok sormam ama dedim acaba etkileniyo mu onceki yorumlardan bi emin olamadim. Tesekkurler 💖
Berk’in kahve falından mı memnunsunuz?

Şiştim damladan kaç haftadır geçmişte iyiydi anda ve gelecekte ne yazıkki olmadı 🥹

Son zamanlarda baktırdığım ve arınmak için yaptığım-memnun kaldığım 3 kişiyi paylaşayım sizinle.

Ezgi hanım- yıldız haritası,numeroloji ve bioenerjide gayet başarılı. Sıkılmadan bıkmadan destek oluyor. Uzaktan çalışmalar yapıyor ve bana çok iyi geldi çakralarımı dengeledi.5 aydır mücadele ettiğim bir hastalığım var biraz olsun ağrılarımı hafifletti.

Büşra Hanım- telefondan sesli olarak fal bakıyor. Ben 2-3 senedir müdavimiyim bi derdim sıkıntım olduğunda ilk aklıma gelen falcıdır kendisi. Anda ve yakın gelecekte iyidir. Tarot,katina,kahve ve su baktırdım. Fal bakımında süre ve soru sınırlaması yok enerjiniz tutarsa mükemmel fal bakar.birde iyiyi kötüyü söyler pembe tablocu değil.

Sena hanım- aynı şekilde telefondan sesli olarak bakım yapıyor. Kendisi kahve ve tarotta çok iyi. Geçmişi ortaya döküyor gelecekle ilgili söyledikleride bende olmuştu. Ek iş olarak yaptığı için çok müsaitliği olmuyor ancak randevu alabilirseniz şansınızı deneyebilirsiniz.

Reklam olmaması açısından bu kişilerin instagram adreslerini ve açık numaralarını paylaşmam pek uygun olmaz ama isteyen olursa özelden bilgilerini iletirim. Fal bağımlısı ve şifa bağımlısı olarak bugüne kadar deneyimlediklerim arasında en iyileri paylaştım sizle. Damla ve son zamanlarda burdan bahsettikleriniz dışında önerebileceğiz esrarengiz falcı varsa bende denemek isterim 😘🌸 fal işi enerji işi herkesin memnun kaldığı 1 kişi asla olmayacak bunda artık hem fikir olalım enerjimiz kimle uyuyorsa karşımızdaki falcı okadar iyi bakıyor.
Büşra’nın adresi alabilir miyim

Ben zaten tavsiye üzerine gittim. Bir arkadaşımın arkadaşına sevgilin seni aldatıyor demiş ve çıkmış. Bir süre cesaret edemedim gitmeye ama sonra dayanamadım gittim. Çok tersleyen kızan bir kadın ama bence kalbi çok iyi ben sevdim. Yalnız çok kötü şeyleri de patır patır söylüyor. O yüzden bence gitmeden düşünün. Ben çok ağladım çünkü. Başına gelecek kötü şeyleri bilmek mi daha iyi bilmemek mi tartışılır. Bu arada sadece gelecek odaklı bakıyor yani çıktıkça anlayacağım ama güncelde de bildiği bazı şeyler oldu. Bana sorarsanız ben çok beğendim ve inandım bence dedikleri de çıkacak, umarım sadece iyi şeyler çıkar :KK43:
Numarasını iletebilir misiniz

Astrocenterdaki Sibeli deneyen oldu mu hiç ? Burada biri zamanında yazmış . Dedikleri çıkıyor ama vadeyi tutturamıyor diye . Yorumlarını okudum orada da öyle yazmışlar kadın için

Anlik olarak tum fallarim patladi. Hepsi temmuzda yazacak dedi. Ama kimse yazanin ben olacagimi soylemedi 😅😅 Bunu tek soyleyen mars oldu. O da senin yazmani bekleyebilir ama sen yazmazsan o yazacak demisti.
Yani iletisimde hepsi patladi. Sureci bilecekler mi gorucez.

Anlik olarak tum fallarim patladi. Hepsi temmuzda yazacak dedi. Ama kimse yazanin ben olacagimi soylemedi 😅😅 Bunu tek soyleyen mars oldu. O da senin yazmani bekleyebilir ama sen yazmazsan o yazacak demisti.
Yani iletisimde hepsi patladi. Sureci bilecekler mi gorucez.
Marsın garip nokta atışları var ben o kadını çok beğeniyorum:)

X