İstanbul'da Fal - Falcılar

Vade vermemişti. Dün olunca olay hemen yolladım. Bugünde indirimi görünce ek soru sorarak yolladım. O kadın hisli ya, bugün zaten kaç farklı fal attım saymadım
Benim gonderdigim son fali acayip iyiydi. Vadesi daha gelmedi ama yakin. Ondan once kendisine su ve katina da gondermistim farkli zamanlarda. Acaba taniyinca ona gore yorum yapiyo mu diye merak ediyorum. Cunku onceki yorumlardan etkilenmiyosa gayet iyi bakiyo

Bence etkilenmiyor. Hiç olmayacak dediğim bişeyi söylemiş kadın, sadece yazımı özensiz.

Bence etkilenmiyor. Hiç olmayacak dediğim bişeyi söylemiş kadın, sadece yazımı özensiz.
Bana da berk oyle yapiyo. Hayir a degil b diye diretmistim (aslinda a) ama berk a diye diretiyo ve onun dedigi dogru. Berk anlikta iyi ben de. Marsta iyiydi de dedigim gibi onceki fali cok iyiydi. Soru da cok sormam ama dedim acaba etkileniyo mu onceki yorumlardan bi emin olamadim. Tesekkurler

Berk’in kahve falından mı memnunsunuz?

Büşra’nın adresi alabilir miyim

Numarasını iletebilir misiniz

Astrocenterdaki Sibeli deneyen oldu mu hiç ? Burada biri zamanında yazmış . Dedikleri çıkıyor ama vadeyi tutturamıyor diye . Yorumlarını okudum orada da öyle yazmışlar kadın için

Anlik olarak tum fallarim patladi. Hepsi temmuzda yazacak dedi. Ama kimse yazanin ben olacagimi soylemedi Bunu tek soyleyen mars oldu. O da senin yazmani bekleyebilir ama sen yazmazsan o yazacak demisti.
Yani iletisimde hepsi patladi. Sureci bilecekler mi gorucez.

Marsın garip nokta atışları var ben o kadını çok beğeniyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…