İstanbul'da Fal - Falcılar

Yasarin nosunu alabilir miyim? Acil .

arkadaşlar elif darıca elif'in güncel telefonunu bilen var mı? şu pahalı bakan elif... su ve kahve bakıyormuş. son dönemde onu deneyen var mı?

peki gelecek için çok şey söylüyor mu? yoksa 1 2 olay söyleyip geçiyor mu? kısa sürmüş ya çoğunda geçmiş dinlemek de istemem sanki.

arkadaşlar elif darıca elif'in güncel telefonunu bilen var mı? şu pahalı bakan elif... su ve kahve bakıyormuş. son dönemde onu deneyen var mı?
Yıllarca arkadaşımla ablası ona gittiler ben de iki kez falan gitmişimdir. Hayatında kimse yok varmış gibi yapıyor dediği adamın nişan günüydü onunla da evlendi. Fiyasko

Kızlar yarın bi işim için kadıköy e gdebliirm o tarafta önerdiğiniz biri hissiyatla bakan cafe vs bi isim önerirmisiniz kadıköy de?

kızlar şey dicem ne kadar bütünü doğru bilmem ama ben geçen andaça baktırdığımda sen iş değişikliği yapacaksın dedi distribütor tarzı bi yer baya yükseleceksin demişti. Araban vs olacak demişti. Sonrasında 2 tane yeni markadan teklif aldım. Distribitör değil ama baya büyük yani distribitör kadar iş hacmi olan bi yerden. Hiç aklımda yokken aradılar hatta şuan aklıma geldi. bunu bildi başka ne bildi diye düşünüyorum. 4 hafta içinde belli olacak demiş dinliyorum hala :) önünde yükselişlerin daha rahat olduğu. Bir yeri yurtdışına kadar açılıyor ama gider misin bilmem felan demiş.

diğer durum için havada +/- si yokmuş ama bu adam doktorluk, seni çekememe seni kıskanma gibi durumları var. Sen ondan iyi olunca onun psikolojisi bozuluyor demiş. hala dinliyorum başka ne demiş diye :) evliliğimin 3 senedir olduğunu da bilmiş. gelecek cıkar mı bilmiyorum.

Nerde bu ümit hangi kafede

ay yok hayatımda başı sonu en ters falları baktı ümit koç. nasıl beğendiklerine şaşırıyorum. x olcak y olmayacak dedi, x gitti y ile oldum. üç kez baktırdım çok övülünce burda acaba dedim ben mi yanlış anlıyorum diye. ücünde de aynı seyi dedi. ve tam tersi oldu. hatta konu da farklıydı.
ayrıca isinde yer degisikligi dedi ben isimi değiştiremeyecek bir isteyim. birine bağlı degilim yani ordan anlarsınız demek istediğimi. anı bilenler bile ondan daha iyidir bence.

andaç online bakıyor mu? nerede hangi kafede?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…