İstanbul'da Fal - Falcılar

selam kızlar, artık online fal sitelerine boşa para akıtmaktan sıkıldım. Yüz yüze baktırmak istiyorum önerebileceğiniz birileri var mı?
bakırköy okana gidicektim keyfino kafeye ama biraz baktım çok reklam koktu memnun olmayanı da çok
önerilerinize açığım

Teknoloji çağındayız artık çoğu falcı kafede bile çalışmıyo telefondan evinden görüşüyor

Teknoloji çağındayız artık çoğu falcı kafede bile çalışmıyo telefondan evinden görüşüyor

teknoloji sektöründe full remote çalışan biri olarak bunun gayet farkındayım fakat bazı işlerin uzaktan yapılamayacağını düşünüyorum. Fal işi enerji, hisler ve duygularla alakalı bir iş. Dolayısıyla yüz yüze bakılan falla online bakılan falların eş değer olduğunu düşünmüyorum.

Merhaba arkadaşlar baya bir süredir baktirmiyordum fal. Bayadir baktirmadiğim için istemiyordum ama anlık durumu da öğrenmek isteği ağır bast.
Zamanında Zeynep, elif, Havin vs baktirmistim hatta birkaçından baya memnundum özellikle eliften ama Mersin'de olan yaşar bey beni şok etti... Yani anlık durumu ve geçmişi bu kadar hızlı seri ve net birebir nokta atışı olarak bilebilen bir falcı olmamıştı. Çok beğendim

Ne falı bakıyor ve ücreti nedir?

geçen Yaşar'ı yazan arkadaş da sizin gibi demişti. Ama gelecek çıkmamış yani vadesi geçmiş, vadeden bağımsız çıkarsa o ayrı. Gelecek için sizden de haber bekliyorum bakalım. Anda merak ettiğim bir şey yok da geleceği az da olsa bilen falcı istiyorum.

Merhaba, yaşarın bakım tarzı ve süreci nasıl

Numarasını alabilir miyim

evet ben de gelecek çıkan lazım.

bi de şöyle anlık enerji o kadar değişken ki fal baktırsan bile garantisi yok iki günde bile duygular değişiyor. ama geleceği çıkmıyor anlık bilenlerin. işimize yaramaz yani

kızlar falcı lazım cidden bende bu ay yine hangi kareye girdi bilmiyorum aşırı mutsuz hissediyorum durduk yere

Ben anı çok merak ediyordum :) gelecek durumu meçhul bakalım :) ama yazdığım gibi geçmiş ve an konusunda bu zamana kadar baktırdıgim hiçbir falcı bu kadar net bilememisti. Ben çok paralar döktüm zamanında :/ o yüzden şaşırttı beni

gelecek zor arkadaşlar gelecek çıkarsa yaşarın yazarım ama gelecek zor. anda şahanedir bilmediğiniz şeyleri söyleyebilir. keşke gelecek bilen falcı önerebilsem size ama bulamadım. kendim baktırmadığım kimseyi öneremem. yaşara ben dönem dönem baktırırım epeydir.

kızlarr bende baktırdım öğlen yaşara. geçmiş konusunda gerçekten çok iyi takır takır saydı anda dedigi şeyleri doğrulayamam ama gelecekte çoook pembeci geldi bana hani hıhı diyip geçtim ama geçmişte gerçekten benle yaşamış gibi anlattı. bide çok kısa zaten 5 dakika sürdü kapattı pat diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…